7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlaczego trener RB David Walker został zwolniony przez Chicago Bears – NBC Sports Chicago

Dlaczego trener RB David Walker został zwolniony przez Chicago Bears – NBC Sports Chicago

LAKE FOREST, Illinois — W dniu, który miał oznaczać przybycie nowego obrońcy Monteza Sweata, trener Bears Matt Eberflus stanął w środę na podium w Halas Hall i ogłosił zwolnienie trenera biegaczy Davida Walkera.

„Więc David Walker, wspierany przez [general manager Ryan Poles], [CEO Kevin Warren] „Dziś rano podjęliśmy decyzję o zwolnieniu naszego trenera biegaczy, trenera Walkera, z jego obowiązków” – powiedział Eberflus. Organizacja na boisku i poza nim, a te standardy nie zostały spełnione”.

Walker jest drugim członkiem sztabu trenerskiego Eberflus, który odchodzi od początku sezonu. Koordynator obrony Alan Williams złożył rezygnację „z powodów osobistych”, ale późniejsze doniesienia Adama Scheftera z ESPN wskazywały, że odejście Williamsa było spowodowane niedopuszczalnym postępowaniem biznesowym i nie miało charakteru karnego.

Źródła NBC Sports Chicago potwierdziły, że Bears zwolnili Walkera z powodu problemów kadrowych. Jako pierwsza tę wiadomość opublikowała gazeta Al Riyadi.

Kiedy Eberflus został zatrudniony na stanowisku głównego trenera, wyobrażał sobie siebie jako dyrektora generalnego. Mając dwóch trenerów, których ocenił i zweryfikował, odchodzi teraz z powodu niespełnienia standardów, a odpowiedzialność spada na Eberflus.

„Tak jak powiedziałem, z mojej perspektywy jest to rozczarowujące” – Eberflus powiedział o zwolnieniu Walkera. „Ale mamy standardy, których musimy się trzymać. A jeśli te standardy nie są spełnione, działamy. I postępujemy zgodnie z tym i właśnie to robimy zrobiłem dzisiaj.”

„Powiedziałbym, że spoczywa na mnie odpowiedzialność, ponieważ jestem głównym trenerem piłki nożnej” – powiedział później Eberflus zapytany o swoją winę w przypadkach problemów trenerskich. „Powiedziałbym też, że kryteria muszą zostać spełnione, prawda? A jeśli nie są spełnione, trzeba podjąć decyzję. Zrobiliśmy to”.

Zapytany, czy uważa, że ​​źle ocenił Walkera i Williamsa, Eberflus uniknął odpowiedzi.

„Jesteśmy z tego dumni” – powiedział o pokazie Eberflus. „Działania są działaniami i musimy je podjąć”.

READ  Nick Kyrgios pluje w kierunku fana, który rzekomo był słownie obraźliwy podczas Wimbledonu

Eberflus powiedział, że gdy Walker został zatrudniony, nie było żadnych oznak takich problemów, i uważa, że ​​postąpili słusznie, zatrudniając go do pracy.

„Powiedziałbym tylko, że patrząc na pewne rzeczy, musisz upewnić się, że patrzysz na wszystko i myślę, że nam się to udało” – powiedział Eberflus. „Wiem, że tak zrobiliśmy. Powtórzę: jest to proces, podczas którego coś się wydarzyło, a my podejmujemy w związku z tym działania. I właściwie… jak wszyscy się zebraliśmy, aby to zrobić, to było dobre”.

Eberflus jest dumny z kultury, którą tworzy w Chicago. Pomimo zamieszania w personelu i złej oceny Walkera i Williamsa, Eberflus utrzymuje, że kultura pracy jest solidna.

„Absolutnie nie” – odpowiedział Eberflus zapytany, czy Niedźwiedzie mają problemy kulturowe. „Kultura w naszym budynku jest wspaniała. Mężczyźni każdego dnia ciężko pracują. Jest tam fragment relacji. Dbamy o siebie nawzajem. Ciężko pracujemy, aby odwrócić tę sytuację.

„Nasza kultura jest niesamowita”.

Przez całą 11-minutową konferencję prasową Eberflus wskazywał na bilans Bears 2-2 z ostatnich czterech tygodni jako dowód na to, że pomimo oczywistej nierównowagi wszystko idzie na właściwym torze.

Naciskany, czy uważa, że ​​to dobry dzień dla organizacji, Eberflus przyznał, że jest sfrustrowany problemami, które doprowadziły do ​​zwolnienia Walkera.

„Wszyscy jesteśmy rozczarowani. Taka sytuacja nigdy nie jest dobra. Zdecydowanie jest to rozczarowanie” – powiedział Eberflus. „Ale ja to wiem. Przeciwności losu czynią cię silniejszym w życiu osobistym, a w życiu zbiorowym czynią cię silniejszym. To sposób, w jaki je przezwyciężasz. To sposób, w jaki reagujesz”.

Pomimo problemów z Walkerem Eberflus upiera się, że nie stracił zaufania swoich zawodników ani personelu.

„Myślę, że zaufanie jest silniejsze, ponieważ podejmujemy działania” – powiedział Eberflus. To się nazywa wzięcie odpowiedzialności i pójście do przodu. Zawodnik, trener, pracownik. To nie ma znaczenia.:

READ  Źródła - Sacramento Kings zatrudni asystenta Golden State Warriors, Mike'a Browna, jako głównego trenera

Omar Young przejmie rolę Walkera jako trenera biegaczy, gdy Bears będą przygotowywać się do meczu z New Orleans Saints w 9. tygodniu.

Eberflus opuścił podium w środę po zadaniu zaledwie dwóch pytań na temat przejęcia Montez Sweat w sprawie ostatecznego terminu handlu Bears i zera na temat statusu rozgrywającego Justina Fieldsa lub przyszłości obrońcy narożnika Jaylona Johnsona.

Dzięki temu dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o stanie procesu sterowanego przez Eberflus.

Kliknij tutaj, aby śledzić podcast Under Center.