18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

iMessage nie działa dla niektórych użytkowników w miarę wzrostu liczby raportów o awariach

iMessage nie działa dla niektórych użytkowników w miarę wzrostu liczby raportów o awariach

Górna linia

W czwartek po południu zgłoszono powszechną awarię komunikatora Apple, a tysiące użytkowników zgłosiło problemy Downdetektorchociaż Apple poinformowało wkrótce po godzinie 19:00, że problem został „rozwiązany”.

Kluczowe fakty

Do godziny 18:00 czasu wschodniego na Downdetector.com zgłoszono około 13 642 raportów o awariach.

75% raportów o awariach przesłanych na stronę zgłaszało problemy z wysyłaniem wiadomości.

Strona stanu systemu Apple Krótko po 19:00 ET problem został „rozwiązany”, co wskazuje, że problem dotyczył niektórych użytkowników między 17:49 a 18:35 ET.

Użytkownicy

Apple nie odpowiedział natychmiast na prośbę „Forbesa” o komentarz.

Otrzymuj powiadomienia tekstowe z najświeższymi wiadomościami z Forbesa: wysyłamy powiadomienia SMS-owe, dzięki czemu zawsze znasz najważniejsze artykuły pojawiające się na pierwszych stronach gazet. Wysyłaj powiadomienia SMS na numer (201) 335-0739 lub zarejestruj się tutaj.

Główne tło

Awarie iMessage są zwykle naprawiane przez Apple wkrótce po ich rozpoczęciu. Awaria usług iMessage i FaceTime w 2022 r. dotknęła tysiące użytkowników, ale Apple rozwiązała ją w ciągu około 30 minut. krawędź wspomniany. W lutym miała miejsce ogólnokrajowa awaria sieci komórkowej, która dotknęła klientów AT&T, Verizon i T-Mobile, zmuszając AT&T do przywrócenia działania około trzech czwartych swojej sieci po przerwie trwającej około 7 godzin. Rzecznicy T-Mobile i Verizon powiedzieli Forbesowi, że podczas przerwy w dostawie ich sieci działały normalnie, jednak niektórzy klienci doświadczyli problemów podczas „dzwonienia lub wysyłania SMS-ów do klientów obsługiwanych przez innego operatora”.

Dogłębna lektura

AT&T twierdzi, że przywróciło sieć po ogólnokrajowej przerwie w świadczeniu usług komórkowych (Forbes)

iMessage został uruchomiony ponownie (krawędź)

READ  Tango Gameworks pokazało nową część Hi-Fi Rush przed jego nagłym zamknięciem – relacja