28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chargers trollują Harrisona Butkera filmem „Sims” przedstawiającym kopacza Chiefs w kuchni

Chargers trollują Harrisona Butkera filmem „Sims” przedstawiającym kopacza Chiefs w kuchni

Sporty


Los Angeles Chargers wyśmiewali Harrisona Butkera po tym, jak kicker Kansas City Chiefs powiedział kobietom podczas swojego seksistowskiego przemówienia w zeszły weekend, że „najważniejszym tytułem” powinna być „gospodyni domowa”.

The Chargers twórczo wydali harmonogram meczów piłkarskich na rok 2024/2025 wzorowany na grze komputerowej „The Sims” Na X (dawniej Twitter) w środę i zdjęcia Butkera w koszulce z numerem 7, gotującego i sprzątającego w kuchni.

Można zobaczyć, jak symulator sportowca piecze ciasto, układa kwiaty i wyciera kuchenny stół.

Zespół Los Angeles Chargers trolluje Harrisona Butkera, przedstawiając go jako sima, który gotuje i sprząta w kuchni. Ładowarki/X
Sim Butkera również ułożył kwiaty. Ładowarki/X
Parodia nastąpiła po seksistowskim przemówieniu inauguracyjnym skierowanym przeciwko LGBTQ. Ładowarki/X

„Wsadzili Harrisona Butkera do kuchni, żeby gotował i sprzątał 💀💀💀” ćwierkanie Oficjalne konto NFL Memes.

„W kuchni, gdzie jego miejsce” – napisał na Twitterze inny użytkownik.

„Powiedział, że gospodyni domowa to jeden z najważniejszych tytułów. „W końcu ma swój moment, aby zabłysnąć 🤭” – dodała kolejna.

Butker (28 l.) spotyka się z masową reakcją, odkąd przemawiał w Benedictine College.

Sportowiec powiedział kobietom z Kolegium Benedyktyńskiego, że „najważniejszym tytułem” powinna być „gospodyni domowa”. Kolegium Benedyktyńskie
„W kuchni, gdzie jego miejsce” – napisał na Twitterze jeden z internautów. Obrazy Getty’ego

Podczas swojego kontrowersyjnego przemówienia poczynił uwagi skierowane przeciwko LGBTQ na temat „niebezpiecznych ideologii płci” prezydenta Joe Bidena oraz „złej polityki i słabego przywództwa”.

„Rzeczy takie jak aborcja, sztuczne zapłodnienie, macierzyństwo zastępcze i eutanazja, a także rosnące poparcie dla zdegradowanych wartości kulturowych i mediów, wszystko to wynika z powszechnego chaosu” – stwierdził.

Zawodowy piłkarz wskazał także Miesiąc Dumy jako przykład „grzechów głównych” nauczanych w kościele i poskarżył się absolwentom prywatnej katolickiej uczelni w Atchison w stanie Kansas, że geje mają „cały miesiąc poświęcony” swoim prawom .

NFL potępiła przemówienie sportowca i wezwała do jego włączenia. Obrazy Getty’ego
Butker nie odniósł się do reakcji. Harrisona Butkera/X

Powszechna retoryka rozgniewała wielu, w tym dziennikarkę Marię Shriver, która skrytykowała Butkera – którego matka jest znaną fizyką – za jego „obraźliwe” przemówienie.

„Nie będę prosić pana Butkera, aby skopał tyłki, ale sugeruję, aby następnym razem najpierw porozmawiał z kobietami i wysłuchał kogoś, kto ma jaśniejszy obraz sytuacji, w której znajdzie się większość kobiet w 2024 r.” – napisała w części długiego oświadczenia. .

READ  Astros wybrali Jose Abreu na debiutanta w West Palm Beach

Liga NFL również poczuła się zmuszona zdystansować się od kontrowersyjnych poglądów Butkera, stwierdzając, że liga „niezłomnie dąży do włączenia społecznego, co czyni naszą ligę silniejszą”.
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2024/05/16/entertainment/chargers-troll-harrison-butker-with-sims-video-of-chiefs-kicker-in-a-kitchen/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign =lokalizacja%20przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania