7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Źródła: Optymizm Duke QB Leonard zagra z Louisville

Źródła: Optymizm Duke QB Leonard zagra z Louisville

Dom Thamelaszczególnie28 października 2023 r. o godz. 07:30 czasu wschodniego2 minuty czytania

Według źródeł ESPN rozgrywający Duke’a, Riley Leonard, podejmie dziś decyzję w czasie meczu z numerem 18 w Louisville, a jego szanse na grę są optymistyczne.

Źródło ESPN podało, że kolejne skręcenie prawej kostki Leonarda nie jest uważane za poważną porażkę. W zeszłym tygodniu poprosił o powrót do gry, ale sztab trenerski na to nie pozwolił.

Oczekuje się, że Leonard przetestuje to dziś wieczorem podczas rozgrzewki, zanim podejmie decyzję.

Potencjalny powrót Leonarda na stanowisko Duke’a z numerem 20 nie jest jedyną ważną informacją dotyczącą stanu zdrowia podczas sobotniego starcia w ACC. Źródła powiedziały ESPN, że spodziewają się powrotu gwiazdy Louisville Johara Jordana, drugiego w kolejności zawodnika ACC (661 jardów).

Jordan opuścił mecz Pitta wcześniej z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego, a źródła wskazują, że jego powrót spodziewany jest dzisiaj. Jego średnie wyniki to 7,4 jarda na prowadzenie, najwięcej wśród zawodników ACC, którzy w tym sezonie otrzymali duże prowadzenie.

Obaj gracze należą do najważniejszych zawodników każdej drużyny i obaj plasują się za Florida State (7-0, 5-0 ACC) z jedną porażką w ACC. Duke ma ogólny bilans 5-2 i 2-1 w grze ACC, a Louisville 6-1 i 3-1. Sobotni mecz będzie kluczowy w walce o miejsce w grze o tytuł ACC.

W zeszłym tygodniu Leonard z trudem opuścił boisko po nielegalnym uderzeniu liniowego defensywy stanu Floryda Bradena Fiska, który został wezwany do noszenia maski po tym, jak Leonardowi zerwano hełm. Schodząc na dół, Leonard najwyraźniej doznał poważnej kontuzji kostki i starał się zebrać w sobie, aby zejść z boiska.

Po meczu trener Mike Elko powiedział, że Leonard „błagał mnie”, abym wrócił, ale Elko nie czuł się komfortowo. Leonard skręcił kostkę zaledwie trzy tygodnie przed porażką Duke’a u siebie z Notre Dame.

READ  Według oficjalnych doniesień rosyjskich, zatrzymanie Britney Grenier w Rosji zostało przedłużone co najmniej do 2 lipca