31 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Źródła podają, że Giants mówią Derrickowi Henry’emu, że nie planują go sprzedawać

Źródła podają, że Giants mówią Derrickowi Henry’emu, że nie planują go sprzedawać

Adam ZmieniaczStarszy pisarz w ESPN28 października 2023 o 16:51 czasu wschodniego3 minuty na przeczytanie

Dlaczego Fulghum kocha dno Falcons-Titans?

Tyler Fulghom jako powód, dla którego lubi Down Under, podaje rozgrywających obu drużyn.

the W tym tygodniu Tennessee Titans poinformowali Derricka Henry’ego, że nie planują go wymieniać pomimo otrzymania zapytań o powrót do Pro Bowl, podają źródła ligowe ESPN.

Nie oznacza to, że nie zostanie sprzedany do wtorkowej godziny 16:00 czasu wschodniego – Giants po prostu powiedzieli Henry’emu, że nie mają zamiaru go przenosić.

Źródła League uważają, że niezależnie od tego, jak wiele on znaczy dla Tytanów, sensowne byłoby, gdyby organizacja zbadała możliwości handlu dla Henry’ego, któremu wygasa kontrakt i po tym sezonie będzie wolnym agentem.

Henry w styczniu skończy 30 lat i do końca sezonu ma zarobić 6,4 miliona dolarów, co na tym etapie nie jest łatwym kontraktem dla innego zespołu.

Według źródeł, pomimo spekulacji łączących Cowboys z Henrym, Dallas nie wyraziło zainteresowania wymianą na ofensywnego gracza roku NFL 2020.

Jeśli Henry zostanie sprzedany, umowa prawdopodobnie zostanie zawarta do końca poniedziałku, ponieważ każdy zespół nabywający będzie musiał prawdopodobnie zmodyfikować swój kontrakt, aby zachować górny limit wynagrodzeń. Zrestrukturyzowana umowa kontraktowa musi zostać zawarta do godziny 16:00 czasu wschodniego w poniedziałek, 24 godziny przed ostatecznym terminem handlu NFL.

Tak więc, mimo że Giants powiedzieli Henry’emu, że go nie sprzedają, główny punkt zwrotny nadejdzie w poniedziałek o 16:00. Źródła ligowe nadal uważają, że istnieje szansa na wymianę Henry’ego, mimo że zainteresowanie nim w całej NFL nie jest zbyt duże ze względu na jego wiek, produkcję, wygasający kontrakt i koszty na resztę sezonu.

Henry w sześciu meczach w tym sezonie zdobył 425 jardów i trzy przyłożenia, ale jego wynik 4,3 jarda na prowadzenie jest jego najniższą średnią w jednym sezonie od 2017 roku. Ma 8760 jardów w karierze w biegu w biegu, najwięcej wśród aktywnych graczy.

Tytani sprzedali już znanego gracza na początku tego tygodnia, wysyłając w poniedziałek Kevina Byarda z rezerwy Pro Bowl do Philadelphia Eagles w zamian za Terrella Edmundsa i dwa typy w drafcie.

Tytani (2-4) rozpoczęli ten sezon wyboiście i w niedzielę zagrają przeciwko Atlanta Falcons, a rozgrywający Will Levis i Malik Willis zastąpią kontuzjowanego zawodnika Ryana Tannehilla.

READ  Ronel Blanco zawieszony: zapolowy Houston Astros otrzymał zakaz na 10 meczów po wyrzuceniu z powodu badania na obecność obcej substancji