Zapasy Penn State radzą sobie z Michigan 27-9 w Ann Arbor

Co: nr 1 w Penn State (5-0) kontra nr 14 w stanie Michigan (5-1)
Kiedy: piątek, 19 stycznia 2024 r. o 17:00 CST
Gdzie: Ann Arbor, Michigan (Chrysler Center)
Jak oglądać:Sieć Wielkiej Dziesiątki

Ekskluzywny podgląd

157: #1 Levi Haines, grudzień stanu Penn. #12 Will Lewan, Michigan, 2-1

Pierwsza połowa: Brak punktów w drugiej połowie. Podwójne przeciągnięcie, pozostało 45 sekund.

Druga połowa: Haines zaczyna od dołu i po ośmiu sekundach ucieka, zapewniając prowadzenie 1:0. Kilka półstrzałów każdego zapaśnika, ale żadna bramka nie padła.

Trzecia tercja: Lewan zaczyna od dołu i po 19 sekundach wychodzi na boisko i doprowadza do remisu 1:1. Walka z Lewanem dała Hainesowi prowadzenie 2:1. Lewan wykonuje desperacki strzał, ale nie trafia. Haines wygrał 2:1.

Penn State 3, Michigan 0

165: #8 Mitchell Misenbrink, główna decyzja stanu Penn #7 Kam Amin, Michigan, 12-1

Pierwsza połowa: dobre tempo, ale w środku połowy nie padły żadne bramki. Utrzymujemy Amina na 1:08 przed końcem. Przeciąganie meczu przeciwko Aminowi na 21 sekund przed końcem meczu. Mesenbrink prowadzi 1:0 po dwóch zablokowanych rozmowach.

Druga tercja: Amin zaczyna od dołu i po 17 sekundach ucieka, doprowadzając do remisu 1-1. Trzecia interwencja na 40 sekund przed końcem dała Mesenbrinkowi prowadzenie 2:1. Na 30 sekund przed końcem Mesenbrink dwukrotnie powalił na ziemię i prowadził 5:1.

Trzeci okres: Meissenbrink ucieka w ciągu sześciu sekund i prowadzi 6-1. Czwarta call call daje Mesenbrinkowi prowadzenie 8-1. Mesenbrink uderzył głową i na minutę przed końcem podszedł prawym skrzydłem i objął prowadzenie 11-1. Punkt czasowy jazdy daje Mesenbrinkowi ważną decyzję 12-1.

Penn State 7, Michigan 0

174: #3 Shane Griffiths, grudzień. Terrell Barraclough, Penn State, 2:1

Pierwsza połowa: Brak punktów w drugiej połowie. Nie odnotowano w tym okresie.

READ  Patrick Mazeika wygrywa mecz u siebie dla Mets

Druga tercja: Griffiths zaczyna od dołu, a Baraclough porusza się w pierwszej minucie. Zatrzymaj się na Barraclough na górze. Griffith zdobył home run i odwrócił prowadzenie 2:0.

Trzeci okres: neutralny początek. Baraclough uderza wysoko w krocze, ale Griffiths walczy bez pozycji. Griffiths utrzymał zwycięstwo 2:1 po pewnym czasie jazdy na Baraclough.

Penn State 7, Michigan 3

Pierwsza połowa: Brak punktów w drugiej połowie. Okres kończy się bez bramek.

Druga tercja: Truax zaczyna od dołu, Truax ucieka w ciągu siedmiu sekund, a Bullock natychmiast trafia za dwa punkty, ale brakuje mu miejsca i nie zdobywa gola. Truax uderza nisko, przesuwa się w górę ciała i wreszcie zdobywa trójkę, dając prowadzenie 4-0. Urzędnicy sprawdzili wezwanie, ponieważ akcja przekroczyła dopuszczalne granice. Po sprawdzeniu połączenie zostaje anulowane i nie ma zgody na usunięcie. Truax prowadzi 1:0

Trzeci okres: Bullock zaczyna od dołu i po ucieczce eksploduje, doprowadzając do remisu na 1-1. Singiel Truaxa zdobył trzypunktowe obalenie na 35 sekund przed końcem. Truax wychodzi z połowy i wygrywa 4-1.

Penn State 10, Michigan 3

Pierwsza część: Brooks zdobywa bramkę po uderzeniu kolanem i prowadzi 3:0. Ucieczka Striggowa na 1:17 przed końcem, następnie underhook i ucieczka Striggowa. Akcja wychodzi poza boisko i na 30 sekund przed końcem meczu rozpoczynają grę na pozycjach. Podwoił podstępny dropkick dla Brooksa, po czym po raz kolejny obalił przeciwnika i po sygnale zabrzmiał sygnał dźwiękowy, prowadził 9-2.

Druga tercja: Brooks zaczyna od dołu i zostaje odwrócony na prowadzenie 11-2. Ucieczka Striggowa daje wynik 11-3, ale kolejne obalenie, ucieczka, obalenie daje wynik 16-4, a akcja jest poza boiskiem. Ucieczka i obalenie oznaczają techniczny upadek Penn State.

Penn State 15, Michigan 3

Pierwsza połowa: W połowie połowy nie padła żadna bramka, ale 15 sekund później Kerkvliet strzelił gola kopnięciem w kostkę i wyszedł na prowadzenie 3:0. Ucieczka przed Davisonem daje wynik 3-1.

READ  White Sox wyznacza do przydzielenia Declana Cronina

Druga kwarta: Kerfleet zaczyna od dołu i po powaleniu wychodzi na prowadzenie 7-1. Davison ucieka na 1:07 przed końcem i zostaje unieruchomiony. Strzał Davisona pod koniec kwarty, ale Kirkvliet przeciąga się i kończy tercję.

3. okres: Davison zaczyna od dołu i ucieka w 1:08, kiedy Kervleet pozwala mu objąć prowadzenie 7-3. Kerkvliet wygrywa 8-3 po podliczeniu czasu jazdy.

Penn State 18, Michigan 3

Pierwsza połowa: Brak gola w połowie połowy. Brak punktacji.

Druga tercja: DeAugustino zaczyna z dołu, a Davis zdobywa minutę czasu jazdy. Wezwij Davisa, gdy akcja wykracza poza boisko na 32 sekundy przed końcem. Na 17 sekund przed końcem DeAugustino wyszedł na prowadzenie 1:0.

Trzeci okres: Davis zaczyna od dołu. Davis ucieka, a czas jazdy wynosi 59 sekund, ale Penn State kwestionuje, że czas jazdy wyniósł jedną minutę. Po sprawdzeniu, została minuta jazdy i wezwano do ucieczki. Wyzwanie wygrane. DeAugustino przyjmuje szalone postawy, ale Davis kontratakuje strzał pod koniec meczu i wygrywa 5:1 z czasem jazdy.

Penn State 21, Michigan 3

Pierwsza połowa: Nagao wystrzeliwuje solową piłkę po gwizdku sędziego, ale Ragosin ją blokuje i strzela. Na 2:27 przed końcem ogłoszono impas. Nagao uderza z niskiej pozycji i zdobywa trzy punkty, co daje prowadzenie 3:0. Ragusin ucieka i strzela, ciągnąc Nagao na środek maty, aby go obalić i prowadzić 4-3. Na 45 sekund przed końcem Nagao po ucieczce podwyższył wynik na 4-4. Okres kończy się wynikiem 4-4.

Druga tercja: Nagao zaczyna od dołu, a Ragusin nadal jest na szczycie w połowie tej tercji. Zablokowana interwencja Ragusina w końcówce meczu doprowadziła do wyniku 5:4 na korzyść Nagao. Penn State kwestionuje wezwanie do wycofania decyzji na koniec okresu. Rozmowa została potwierdzona. Nie ma refleksji.

READ  Oceny w NHL: Canucks robią furorę po dodaniu Eliasa Lindholma

Trzeci okres: Neutralny początek, Nagao rzuca nogą, ale Ragusin blokuje. Ragusion oddał niski strzał po ostatnim gwizdku w 47. minucie, ale został on zablokowany przez Nagao, a akcja nogami zakończyła się blokadą korpusu. Po doliczonym czasie jazdy Ragosina na tablicy wyników był remis 5:5.

Nagłe zwycięstwo: Jedna noga Ragusina i Ragusina spada podczas paniki.

Penn State 21, Michigan 9

Pierwsza połowa: Bartlett zdobywa bramkę w połowie połowy, uderza szczytem drzewa i ostatecznie zapewnia zwycięstwo 3:0. Bartlett wychodzi z tego okresu.

Druga połowa: Bartlett zaczyna od dołu i ucieka w 35 sekund, zapewniając prowadzenie 4-0.

Trzeci okres: Lemley zaczyna od dołu i ucieka w ciągu 10 sekund, a wkrótce potem wzywa Bartletta. Lemley strzela rzut karny, gdy Bartlett próbuje rzucić, ale Bartlett zdobywa bramkę i sprawdza, co daje wynik 7-5 po ucieczce. Bartlett wygrywa 7-5, a Lemley próbuje wielokrotnie obalić.

Penn State 24, Michigan 9

149: David Evans, grudzień stanu Penn. Fidel Mayora, Michigan, 5:2

Pierwsza kwarta: Majora została zatrzymana na dziewięć sekund przed końcem meczu. Brak wyników.

Drugi okres: Mayora zaczyna od dołu. Mayora wstaje i ucieka na 58 sekund przed końcem, zapewniając prowadzenie 1:0 po tym, jak Evans potrzebował ponad minuty na jazdę.

Trzeci okres: Evan zaczyna od dołu i ucieka, ale Evans wyskakuje i po obaleniu obejmuje prowadzenie 4-1. Mayura ucieka i zmniejsza prowadzenie o połowę. Evans wygrał 5-2 pod względem czasu jazdy.