28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dua Lipa nauczyła się „relaksować w niestabilności” podczas pracy nad swoim albumem „Radical Optimism”.

Dua Lipa nauczyła się „relaksować w niestabilności” podczas pracy nad swoim albumem „Radical Optimism”.

Dua Lipa

Jeff Kravitz/Magia filmu

Dua Lipa Na swoim nowym albumie obejmuje „szczęście i radość”.radykalny optymizm.

Lipa (28 l.) wydała swój trzeci pełny album w piątek, 3 maja, i napisała długi list o tym, jak nagrywanie albumu niezaprzeczalnie zmieniło ją na lepsze. „W 2021 roku moja przyjaciółka powiedziała mi o pojęciu „radykalny optymizm” i stwierdziła, że ​​tego właśnie potrzebuje świat” – napisała w opublikowanej przez siebie wiadomości. „Ten termin nie daje mi spokoju od trzech lat. i coraz bardziej powiązał się ze sposobem, w jaki na wszystko patrzę”. W mediach społecznościowych.

„Nie ma tu nic liniowego, a czasem trzeba po prostu dać się ponieść ciosom” – kontynuowała. Ostatnie lata właśnie tego mnie nauczyły. Znalazłem grunt, relaksując się w niestabilności. Znalazłam szczęście i radość w nieznanym. W najtrudniejszych dniach znajduję optymizm i czekam na rozwój. Wykorzystując moc słów jako katalizatora nadziei, próbuję znaleźć piękno i znaczenie nawet pośród chaosu.

Lipa powiedziała, że ​​tak Radykalny optymizm, druga część jej udanego albumu Future Nostalgia z 2020 roku, który pomógł jej rozwinąć się jako artystka i osoba. „Zdecydowanie nie jestem tą samą osobą, którą byłam, kiedy zaczynałam pisać ten album i jestem wdzięczna za każdą piosenkę, która pomogła mi stać się osobą, którą jestem dzisiaj” – napisała. „Z każdą piosenką zmieniłeś moją perspektywę i uczyniłeś mnie silniejszym. Nie byłbym w stanie nagrać tej płyty, gdyby nie kilku niesamowitych ludzi, którzy mnie prowadzili i trzymali przez to wszystko”.

Wszystko, co musisz wiedzieć o trzecim albumie Dua Lipy „073”.

Powiązany: Wszystko, co musisz wiedzieć o trzecim albumie Dua Lipy „Radical Optimism”

Stara Dua Lipa mogła być lepiej znana jako „Houdini”, ale fani będą mieli powód do optymizmu – jej trzeci album jest już w drodze! Lipa rozpoczęła swoją nową erę w październiku 2023 roku, kiedy usunęła wszystkie zdjęcia ze swojego konta na Instagramie. Niedługo potem Lipa ujawniła swój nowy wygląd. „Tęskniłeś za mną?” skomentowałem […]

Stamtąd Lipa podziękowała swoim współpracownikom i bliskim, w tym ojcu i menadżerowi. piesełZa bycie jej „prawą ręką, najlepszym przyjacielem, oczami i uszami”. „Robotanie tego z wami przez ostatnie dwa lata było jedną z największych radości w moim życiu” – dodała.

Dua Lipa wyjaśnia, czego nauczył ją album
Cindy Ord/Getty Images dla TIME

Lipa zakończyła słowami: „Chcę wyrazić moją szczerą miłość i wdzięczność moim wspaniałym fanom”. „Wasze niezachwiane wsparcie pozwoliło mi zachować autentyczność na każdym kroku. Ten album nie jest już tylko mój. Teraz należy do Was. Mam nadzieję, że odkryjecie w nim poczucie przynależności. Daliście mi pewność, że mogę kopać głębiej i Zawsze będę ci wdzięczny za tę odwagę”.

Historia randek Dua Lipas obejmuje listę celebrytów i rodzeństwa, od Calluma Turnera po Anwara Hadida

Powiązany: Historia randek Dua Lipa: Modele, modele i nie tylko

Wystarczy jeden pocałunek, aby zakochać się w Dua Lipie, po prostu zapytaj jej byłego. Piosenkarka trafia obecnie na pierwsze strony gazet ze względu na jej związek z aktorem Callumem Turnerem, ale przez całą swoją karierę Lipa była romantycznie wiązana z kilkoma znanymi nazwiskami. „Us Weekly” potwierdził w styczniu 2024 r., że Lipa i Turner […]

Lipa również świętowała rocznicę premiery Radykalny optymizm Współpracując z Instagramem, aby wprowadzić nową naklejkę w IG Stories: Dodaj swoją muzykę. Dzięki tej naklejce Twoja historia stanie się szablonem muzycznym, dzięki czemu możesz łatwo udostępniać ulubione utwory znajomym. Inauguracyjna historia Lipy Add You Music poprosiła fanów o współpracę poprzez udostępnienie ulubionych utworów Radykalny optymizm (Z możliwością ponownego opublikowania dla niej ich historii.)

– powiedziała Lipa magazyn T w sierpniu 2023 roku, że jej nowa muzyka będzie „dźwiękowo inna” od nowego disco w Future Nostalgia. Chociaż album jest nadal pełen muzyki tanecznej i popowej, single „Houdini”, „Training Season” i „Illusion” pokazały, że Lipa przyjęła bardziej nowoczesne brzmienie taneczne i europejskie brzmienie pop.

READ  Zapowiedź WWE SmackDown: Bianca Belair czekała na ten moment od bardzo dawna