29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Instagram wprowadza nowe interaktywne naklejki do Stories

Instagram wprowadza nowe interaktywne naklejki do Stories

Instagram ogłosił kilka Nowe funkcje dla historiiw tym nowe, interaktywne sposoby udostępniania muzyki, zdjęć i filmów.

Najciekawsza nowa funkcja nazywa się Reveal i po zastosowaniu zamazuje zawartość wpisu. Widzowie mogą zobaczyć post tylko poprzez wysłanie bezpośredniej wiadomości do osoby, która go udostępniła. Szef Instagrama Adam Mosseri Powiedział Wiadomości bezpośrednie stanowią coraz ważniejszą część platformy oraz że historie i wiadomości bezpośrednie odpowiadają za większość rozwoju Instagrama. Wymaganie od DM do przeglądania treści to kolejna ewolucja tego rozwiązania – i bez wątpienia zostanie wykorzystane jako hack angażujący przez twórców, którzy chcą zwiększyć interaktywność swoich historii.

Inna funkcja, Ramki, umieszcza nakładkę Polaroid na zdjęciach, które zaczynają się w kolorze szarym. Kiedy użytkownik potrząsa telefonem, pojawia się obraz — podobny do tego, co wiele osób robi z rzeczywistymi zdjęciami polaroidowymi. Co jest zabawne, bo tak naprawdę ty NIE Ma wstrząsnąć Polaroidem i samą firmą Mówi ludziom, żeby tego nie robili W miarę rozwoju filmu („Zalecamy umieszczenie wywoływanego obrazu w kieszeni lub torbie, aby ukryć go przed jasnym światłem”). Na pierwszym miejscu była przewaga opon stopa Podczas Coachelli w kwietniu.

Instagram dodaje także funkcję szablonów opartych na muzyce, która umożliwia użytkownikom udostępnianie utworów w swoich Stories za pomocą podpowiedzi typu „Ulubiona piosenka z albumu X” lub „Gdybyś mógł słuchać tylko jednej piosenki przez resztę swojego życia”. Nazywa się „Dodaj swoją muzykę” i opiera się na istniejącym szablonie podpowiedzi dla zdjęć.

Instagram przechodzi zmiany mające na celu promowanie oryginalnych treści od użytkowników. Największa zmiana w tym kontekście nastąpiła na początku tego tygodnia, kiedy firma oświadczyła, że ​​ponownie opublikowane lub zagregowane treści staną się zasadniczo niewidoczne w rekomendacjach, zamiast zastępować je oryginalną wersją postu. Co ważniejsze, treści polecane z kont, których nie obserwujesz, skupiają większą uwagę niż kiedykolwiek wcześniej – co nie jest do końca pocieszającą wiadomością dla twórców, którzy są zdenerwowani faktem, że nie dotarli do dużej liczby obserwujących.

READ  Samsung Galaxy Z Flip 4 i Fold 5 otrzymają aktualizację zabezpieczeń z listopada 2023 r. w USA