2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ex-North Carolina Tar Heels przeklasyfikowuje GG Jackson do klasy 2022, zobowiązuje się do South Carolina Gamecocks

Ex-North Carolina Tar Heels przeklasyfikowuje GG Jackson do klasy 2022, zobowiązuje się do South Carolina Gamecocks

Senior Rosnąca Elita JJ Jackson Ogłosił swoje zaangażowanie w Karolinie Południowej w sobotę, niecałe dwa tygodnie po wycofaniu się z Karoliny Północnej.

Jackson ogłosił na Twitterze, że przeklasyfikuje klasę do 2022 roku i dołączy do pierwszego programu generalnego trenera Lamont Paris Gamecocks na przyszły sezon.

Napastnik o długości 6 stóp i 9 cali z Ridgeview High School w Kolumbii w Południowej Karolinie, Jackson zajmuje szóste miejsce w rankingu ESPN 100 z 2023 roku.

Ubiegłej wiosny i lata miał średnio 12,9 punktu i 9,8 zbiórek na torze Nike EYBL, aw tym sezonie notował 12,1 punktu i 9,4 zbiórek w 14 meczach na torze. W swoim sezonie przygotowawczym miał średnio 22,1 punktu i 10,9 zbiórki, a w Południowej Karolinie został wybrany Graczem Roku Gatorade. Jackson został również nazwany MVP w prestiżowym obozie NBPA Top 100 w zeszłym miesiącu po uzyskaniu średniej 14,0 punktów i 9,2 zbiórek.

Jackson ogłosił 14 lipca, że ​​zaprzestanie działalności w Północnej Karolinie, stając się pierwszym Tar Heels, który to zrobił od prawie 20 lat; JR Smith związał się z Tar Heels w 2003 roku, ale zdecydował się przejść prosto do NBA poza szkołę średnią. Żaden gracz we współczesnej erze rekrutacji nie porzucił Tar Heels i nie poszedł gdzie indziej, aby studiować na studiach.

READ  John Lynch nie chciał wymieniać Treya Lance'a na rzecz Cowboys; Dallas złożyło najlepszą ofertę – NBC Sports Bay Area i Kalifornia