29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Prawdziwa kobieta „Mały renifer” twierdzi, że „Richard Judd mnie śledzi”

Prawdziwa kobieta „Mały renifer” twierdzi, że „Richard Judd mnie śledzi”

Renifer, dziecko Podbiłeś świat szturmem. Dramat Netflixa o prześladowczyni i jej ofierze obejrzano ponad 13 milionów razy od premiery dwa tygodnie temu i zajmuje pierwsze miejsce na listach przebojów w ponad 30 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii i USA.

Nieuchronnie wywołało to w Internecie wiele spekulacji na temat prawdziwej tożsamości niektórych postaci, którym nadano fikcyjne imiona w serialu, podczas gdy Richard Judd – który napisał serial w oparciu o swoje przeszłe doświadczenia ze stalkingiem i gra głównego bohatera Donniego – poprosił ludzi, aby nie Aby dowiedzieć się, kim naprawdę są ci ludzie, kobieta zidentyfikowana jako prawdziwa „Marta” zabrała głos i oświadczyła, że ​​grożono jej śmiercią i znęcano się nad nią ze strony zwolenników Gadda.

Kobieta, która codzienna poczta Powiedziała gazecie, że przeprowadziła wywiad, nie ujawniając swojego nazwiska Uważa, że ​​Gad „znęca się nad starszą kobietą dla sławy i fortuny”. Cytowano jej wypowiedź: „On używa Renifer, dziecko Aby teraz za mną podążać. Jestem ofiarą. Napisał o mnie cholerny program.

Kobieta, która zaprzeczyła gazecie, jakoby prześladowała Gada, oskarżyła go o „syndrom głównego bohatera” i kwestionowała pewne aspekty dramatu:

„Nigdy nie miałem małej zabawki-renifera i nie rozmawiałbym z Richardem Juddem na temat zabawki z dzieciństwa”.

Gad ujawnił, że ponad cztery i pół roku temu dziesięć lat temu otrzymał 41 071 e-maili, 744 tweetów i wiadomości o łącznej długości 106 stron i 350 godzin wiadomości głosowych od starszej kobiety, granej w tym hitowym programie przez Jessicę Gunning. Kobieta powiedziała:

„To trochę jak ja, kiedy przybrałam cztery kamienie podczas kwarantanny, ale tak naprawdę nie jestem nieatrakcyjna”.

Zarówno Gad, jak i Gunning namawiali widzów, aby nie próbowali odgadnąć tożsamości osób występujących w filmie Renifer, dziecko„Nie o to chodzi w tym programie” – napisał Gad na Instagramie.

READ  Andor Showrunner Tony Gilroy przestał pracować nad serialem Disney+ - The Hollywood Reporter