18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kiedy liga NFL pyta, ile wart jest running back, Panthers odpowiadają, pobierając Jonathona Brooksa

Kiedy liga NFL pyta, ile wart jest running back, Panthers odpowiadają, pobierając Jonathona Brooksa

Canales powiedział, że brutalny charakter tej pozycji jest głównym powodem, dla którego tak trudno jest określić wartość pozycji narożnika. Biegacz odbija się jak fliper, niemal częściej niż w jakiejkolwiek innej pozycji, przyjmując uderzenie za uderzeniem. W przeciwieństwie do tych w okopach, którzy również zderzają się z jednym dużym obiektem o niewielkiej masie za drugim, biegacze mają znacznie mniejsze ciała. Każde prowadzenie to kolejny wysoki wynik na koniec kariery linebackera.

Większość graczy ze znakomitymi karierami w college'u nagrała mnóstwo dobrej jakości nagrań, co negatywnie oznacza, że ​​w rzeczywistości wchodzą do NFL jak samochód wyrzucony z parku i zdewaluowany. Jednak Brooks przychodzi do Charlotte po zaledwie 238 meczach w ciągu trzech lat studiów. Spędził dwa lata za Robinsonem w Teksasie, ale ten czas pod byłym ostrym końcem z numerem 8 może zapewnić Brooksowi większe przebiegi w NFL na oponach.

„Przeprowadzasz całą analizę, patrzysz na całą historię running backów, liczbę prowadzących i tak dalej. To dla nas naprawdę świetna szansa” – powiedział Canales. „Lepiej wrócić do kolejki i mieć taki rok, taki rodzaj produkcji, wiesz, a widzenie jego przyszłości, sprawdzanie, gdzie może być, to naprawdę ekscytujące”.

W trzeciej rundzie odebrano trzech obrońców, co oznacza, że ​​w sumie czterech obrońców wypadło z szachownicy. Jednak Brooks jako jedyny został wybrany w drugiej turze draftu. Dla Canalesa, który wie, czego potrzebuje do swojego podręcznika, szansa na przejęcie Brooksa była zbyt dobra, aby ją przepuścić.

„Ma większe plecy i zasięg. Jest o wiele więcej, co wnosi z punktu widzenia wszechstronności i to prawdopodobnie najważniejsza rzecz, która się wyróżnia. Poza tym tylko wizja, cierpliwość, równowaga kontaktu, przyspieszenie, to jest jak on ma wszystko, jest najlepszy.” Wróćmy do tego rozdziału.”