4 maja, 2024

Manchester United vs Aston Villa - Raport z meczu piłki nożnej - 23 lipca 2022 r.

Manchester United vs Aston Villa – Raport z meczu piłki nożnej – 23 lipca 2022 r.

Perth, Australia – Manchesterowi United odmówiono rekordowego 100% podczas trasy po Tajlandii i Australii po tym, jak stracili w ostatniej chwili wyrównującą bramkę w zremisowanym 2:2 z Aston Villa w Perth.

Jadon SanchoTrzeci letni strajk i kumpel kasa Jego samobójczy gol sprawił, że United 2-0 w pierwszej połowie. Leon Bailey Po przerwie różnica zmniejszyła się, ale podopieczni Erica Ten Haga wciąż byli na dobrej drodze do zdobycia czwartego zwycięstwa z rzędu. Komory wapniowe Zdobył z nagłówkiem w ostatnich sekundach.

Po ulewnym deszczu w Perth mecz został rozpoczęty zaledwie trzy godziny przed rozpoczęciem po inspekcji.

– De Gea rozmawia z ESPN o Ten Hag, „katastrofie” z zeszłego sezonu
Ranking najlepszych europejskich ofert klubowych: Eriksen z Manchesterem United?
Marcotti: Dlaczego Ronaldo miałby opuścić United i dołączyć do Realu Madryt?
– Nie masz ESPN? Uzyskaj natychmiastowy bilet

Boisko, z którego korzystały 24 godziny temu Leeds i Crystal Palace, utrudniało graczom utrzymanie równowagi, ale United nadal dominowało w pierwszej połowie dzięki kolejnemu imponującemu występowi trzech napastników Sancho na Ten Hag, Antoniego Martiala A Marcus Rashford.

Harry Maguireze względu na znacznie cieplejsze przyjęcie tutaj niż w Melbourne, zbliżył się do wczesnej główki, która została znakomicie zachowana przez Emiliano Martinez Przed Villi bramkarz Sancho spada nisko z lewej strony po przeniesieniu piłki z 40 jardów.

Martinez został ostatecznie pokonany po 25 minutach.

Rashford chwycił piłkę po lewej i czekał na nią Pokaż wyglądZachwiał się, a Sancho wykonał strzał krzyżowy z odległości sześciu jardów. Boisko pogorszył ulewny deszcz w połowie pierwszej połowy, ale do czasu gwizdka pod koniec pierwszej połowy, United umocnili swoje prowadzenie.

Sancho ześlizgnął się z prawej strony i podał do Rashforda, który trafił na koniec Casha i oddał strzał w siatkę.

Ten Hag utrzymywał na boisku ten sam skład na początku drugiej połowy, ale to Villa lepiej wystartowała.

Minęło zaledwie pięć minut, gdy Bailey, rezerwowy w pierwszej połowie, wpadł w obronę United i wbiegł do środka Victor Lindelof Wykręcił strzał wokół Maguire’a i skierował go w dolny róg.

Wydawało się to pocieszeniem dla Fii po w dużej mierze spokojnej drugiej połowie, ale w drugiej minucie doliczonego czasu Chambers wysoko podszedł do bramki, aby wykonać rzut rożny z prawej strony.

Oznacza to, że United kończy swoją trasę z trzema zwycięstwami i remisem w czterech meczach po zwycięstwach nad Liverpoolem, Melbourne Victory i Crystal Palace.

Drużyna ma wrócić do Manchesteru w niedzielę przed kolejnym meczem towarzyskim z Atletico Madryt w Oslo w sobotę.