27 kwietnia, 2024

Chiefs-Cardinals: Aktualizacje gry i wyników z 2. tygodnia przedsezonowego

Mistrzowie świata Kansas City Chiefs grają w Phoenix Kardynałowie z Arizony W przygotowaniach do NFL, tydzień 2. Chiefs prowadzą 0-1 w akcji pokazowej po przegranej 26-24 z Święci z Nowego Orleanu W pierwszym tygodniu kardynałowie wygrywają 18-17 Denver Broncos w przedsezonowym otwarciu.

Pierwszy kwartał

Arizona wygrała pierwszy rzut monetą, odkładając na drugą połowę. Gospodarze rozpoczęli od piłki.

Początkowa ofensywa Chiefs nastąpiła natychmiast po trzeciej próbie, po czystym rzucie debiutanta, skrzydłowego Rashiego Rice’a. Na trzecim miejscu, szerokokątny odbiornik Justin Watson, został zniweczony przez ofensywną interwencję. Trzeci naprzeciw i długo nie udało się przekonwertować z ekranem na uciekającego Jerricka McKinnona. Szefowie ich przeganiają.

Na początku kampanii Cardinals linia obrony Chiefs wyraźnie wywołała zdenerwowanie. Defensywny wślizg Matt Dickerson zyskał trochę wzmocnienia w pierwszych dwóch zagraniach. Na trzecim i czwartym miejscu Cornerback Trent McDuffie pojechał krótkim podaniem i zdjął odbierającego z pałek.

Pierwszy atak zespołu z bram również osłabł podczas drugiego upadku, ale jakaś magia Mahomesa poruszyła łańcuchy. Na trzecim miejscu rzucił się w prawo i ponownie rzucił przez środek do wąskiego końca Travisa Kelseya, aby przesunąć łańcuchy w górę. Kolejne trzecie dno zostało prawie zamienione kolejnym magicznym rzutem z linii bocznej, ale piłka spadła niekompletna. Znowu pościg w Kansas City.

Początkowa obrona Chiefs wyszła na boisko podczas drugiego przejazdu meczu z debiutantem defensywnym atakiem Keondre Coburnem w składzie. Przebił się przez kieszeń pierwszym pstryknięciem, ale kardynałowie i tak przesunęli łańcuchy. Kilka pstryknięć później Arizona zamieniła jedną trzecią w dół z zakończeniem, które pokonało bezpieczeństwa Briana Cooka w zasięgu człowieka.

W następnej trzeciej próbie, Pressure wymusiło szybkie, głębokie podanie w kierunku rogu obrońcy Trenta McDuffiego, ale rzut był zbyt szeroki. Arizona wraca do Chiefs.

Mahomes pozostał w grze, aby zdobyć trzecią, szukając szerokiego odbiornika Justina Rossa podczas drugiej gry dysku; Nie można wyciągnąć dolnego podania. Na trzecim i krótkim pośpiechu po raz pierwszy zapewnił szeroki odbiorca Skyy Moore. Złap i uciekaj z powrotem Clyde Edwards-Helaire ponownie przeniósł serię.

READ  NBA ustala liczbę frekwencji w sezonie zasadniczym na sezon 2023–24

Drużyna nadal prowadziła, po świetnych podaniach do szerokokątnych Justyna Rossa i Marqueza Valdesa-Scantlinga, którzy ustawili ich blisko czerwonej strefy. Stamtąd Mahomes pobiegł w prawo, kupił czas i umieścił go jako ostatniego w sprincie biegowym Justina Watsona. Szósty rok zapewnił sobie przepustkę i wprowadził Kansas City na pokład. Szefowie prowadzą 7:0.

Drugi kwartał

Atak Arizony był kontynuowany przeciwko defensywnym starterom Chiefs, znajdując szwy w obronie biegowej, aby przesunąć łańcuchy na pierwszy dół. Jednak na trzecim i krótkim obrońcy Nick Bolton przerwał podanie do ścisłej końcówki z ciasnym pokryciem.

Trzeci rozgrywający (lub rezerwowy?) Shane Buechele przejął kontrolę nad następnym uderzeniem, nawet gdy linia ofensywna trwała. Tę grę poprzedził wielki bieg biegacza Jerricka McKinnona. W czerwonej strefie Buechele zmierzył się z 3 i 6, ale pobiegł sprintem z 15 jardów i strzelił gola po przyłożeniu. Dzięki temu prowadzenie Chiefs zmieniło się na 14:0.

Obrona drugiego zespołu Chiefs wkroczyła na boisko w następnym ataku, wypychając szybką trójkę. Defensywny wślizg Danny Shelton pojawił się ponownie z blokiem biegowym na pierwszym miejscu. Na trzeciej próbie bezpieczeństwa Mike Edwards zablokował boczne podanie i upewnił się, że nie zostanie złapany w torze.

Buechele nadal prowadził Chiefs i nadal znajdował swojego byłego kolegę z drużyny w Rashee Rice. Kilka innych dużych uzupełnień sprawiło, że zespół był w zasięgu kopnięcia, ale zdecydowali się na rzut z gry po dwuminutowym ostrzeżeniu. Wrócili do Arizony z prowadzeniem 17-0.

W dwuminutowym ćwiczeniu kardynałowie zorganizowali ośmiopunktową grę z pomocą licznych rzutów karnych obrońcy DiCaprio Bottle. Niezły atak Felixa Anodica-Uzumy z defensywy został zniweczony przez udaną szarżę, po czym Bootle ponownie znalazł się na celowniku, wchodząc w linię pięciu jardów.

Stamtąd falstart cofnął Arizonę i doprowadził ich do trzeciego i gola. Jednak rozgrywający był nie do powstrzymania, przepychając noszącego piłkę przez obrońców Chiefs i zdobywając bramkę. Cardinals zawęzili wynik do 17-7.

READ  Chase Elliott jest wykluczony na czas nieokreślony z powodu kontuzji lewej nogi po wypadku na snowboardzie

Po rozpoczęciu meczu Chiefs uklękli przy piłce i schodzili na przerwę z prowadzeniem 17:7.

Trzeci kwadrans

Arizona wyszła metodycznie z bramki w trzeciej kwarcie, układając 11-play drive, który trwał 54 jardy. Trwało to prawie sześć minut, ale zakończyło się golem z gry. Najciekawsze momenty z Chiefs na podjeździe to przerwy w biegu wykonane przez linebackera Jocka Cochrane’a oraz dobre wślizgi w kosmosie przez obu narożnych obrońców Kahlefa Hailassie i Ekow Boye-Doe. Kardynałowie go przegonili.

Drugi atak zespołu Chiefs nadal działał, tym razem z rezerwowym rozgrywającym Blaine’em Gabbertem. Podobnie jak w Nowym Orleanie, szybko dokonał wielkiego wyczynu: szerokokątny Ihmir Smith-Marsette znalazł wolną przestrzeń na 44-jardowe zakończenie.

Po tym, jak Gabert nie trafił w open Justina Rossa, co mogło spowodować potencjalne przyłożenie, Smith dał Marcette kolejną szansę na zagranie — i zrobił to. Szeroka drużyna trzeciego roku przeskoczyła do strefy końcowej i zdobyła bramkę, zwiększając przewagę Chiefs do 24-7.

specjalne zespoły

Punter Tommy Townsend ma jeden punt, który idzie na 40 jardów, a potem drugi na 51 jardów. Ta próba powrotu zostaje zatrzymana na linii 20 jardów.

Kicker Harrison Butker wykonał wszystkie trzy próby kopnięcia punkt po punkcie. W drugiej kwarcie trafił z 28 jardów.

Wracający z puntu Richie James zyskał 13 jardów w swojej pierwszej próbie.

Szerokokątny Ihmir Smith-Marsette był drugim powracającym puntem, łapiąc swój jedyny powrót, zyskując dziewięć jardów.