15 maja, 2024

Betts dołącza do Bobby’ego Bondsa jako jedyni gracze z 10 HR przed ASG

Serwisy informacyjne ESPN9 lipca 2023, 13:402 minuty na przeczytanie

Los Angeles — Wszystkie gwiazdy Zwierzaki Mookie Uderz jego homera z 10 strzałami Los Angeles Dodgers W sobotni wieczór zanotował największy remis w pierwszej połowie w historii ligi.

408-metrowy singiel Batesa, jego 26. home run w sezonie, padł na drugim boisku meczu przez startera Angels, Reida Detmersa.

Bates wyrównał wynik ustanowiony przez Bobby’ego Bondsa z San Francisco w 1973 roku. 46. prowadzenie w karierze Batesa zrównało Jimmy’ego Rollinsa z Filadelfii z siódmym w historii. Przekroczył również wynik Dodgersa w jednym sezonie dziewięciu innych liderów, którymi się z nimi podzielił Jocka Pedersena (2019).

– powiedział kolega z drużyny All-Star, Freddie Freeman, po Dodgersach 10-5 wygrana. „Czasami przerwy mogą nadejść w niewłaściwym momencie, ale myślę, że Mookie znalazł coś w swoim zamachu i udało mu się to zablokować. Przez 30, 35 gier, to było wyjątkowe”.

Według ESPN Stats & Information po raz dziewiąty w historii MLB gracz trafił 10 leadoffów w jednym sezonie. José Altuve Był ostatnim zawodnikiem, któremu się to udało, z 12 homerami w zeszłym sezonie. Rekord jednego sezonu to 13, ustanowiony przez Alfonso Soriano w 2003 roku.

Bates wszedł do gry odbijając 0,27. Poszedł 3 za 4 z dwoma homerami, podwójnym i czterema RBI w wygranym 11-4 meczu z Aniołami w piątek wieczorem.

Ma wystartować w Home Run Derby w poniedziałek w ramach uroczystości All-Star w Seattle.

„Mookie jest prawdopodobnie jedynym zawodnikiem, który chce grać poza sezonem” – powiedział menedżer Dodgers, Dave Roberts.

Associated Press przyczyniła się do tego raportu.

READ  Klub Johna Tortorelli po przerwie na All-Star ma bilans 3-0-0 – NBC Sports Philadelphia