28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kevin Costner krytykuje producentów „Yellowstone” za dramat „Bulls-T” i spór kontraktowy

Kevin Costner krytykuje producentów „Yellowstone” za dramat „Bulls-T” i spór kontraktowy

telewizja

John Dutton zajmuje stanowisko.

Kevin Costner (69 l.) w końcu przerwał milczenie w związku z plotkami o jego kłótni z twórcą „Yellowstone” Taylorem Sheridanem i o odejściu z piątego i ostatniego sezonu popularnego serialu.

„Byłem bity przez tych królewskich ludzi i często wiem, skąd to się bierze. Po prostu zdecydowałem się nie rozwodzić nad tym. Ale jeśli znasz mnie wystarczająco dobrze, sprawiłeś, że Yellowstone stało się moim priorytetem i sugerujesz w czymkolwiek innym byłoby to niewłaściwe. Nie zacząłem żadnej z tych rzeczy. Oni to zrobili, Costner Termin podany dalej Wywiad opublikowany w poniedziałek.

„Ci goście mnie pobili” – Kevin Costner powiedział o producentach „Yellowstone”. Chrisa Pizzello/Invision/AP
„Nie zacząłem żadnej z tych rzeczy. Oni to zrobili” – Kevin Costner powiedział o zamieszaniu w Yellowstone. © Paramount Network/Dzięki uprzejmości Everett Collection
„Przez ostatnie półtora roku nie musiałem odpowiadać na proce i strzały” – powiedział Kevin Costner o plotkach. AP

Costner nawiązał do zakulisowego konfliktu w przebojowym dramacie rolniczym wytwórni Paramount, który opowiada historię jego bohatera, Johna Duttona i jego dorosłych dzieci, w tym Caseya (Luke Grimes), Jimmy’ego (Wes Bentley), Beth (Kelly Reilly) i jego rodziców. Szwagier Ripa Wheelera (Cole Hauser).

W maju 2023 roku pojawiła się wiadomość, że Costner nie wróci do „Yellowstone” po piątym sezonie. (To było zanim Paramount powiedział, że sezon 5 będzie ostatnim w serialu.) W tym samym miesiącu ogłoszono, że serial zakończy się piątym sezonem. Co doprowadziło do spekulacji, że serial dobiegł końca częściowo z powodu odejścia Costnera.

Pojawiły się również doniesienia, że ​​Costner odmawiał kręcenia drugiej połowy piątego sezonu przez ponad tydzień, czemu zaprzeczył prawnik Costnera.

Beth Dutton (w tej roli Kelly Reilly, od lewej), John Dutton (Kevin Costner), Monica Long (Kelsey Asbell) i Jamie Dutton (Wes Bentley). Pierwszy rząd: Casey Dutton (Luke Grimes) i Rip Wheeler (Cole Hauser).
Kevin Costner powiedział, że plotki na jego temat to bzdury. Kevina Lyncha
Kevin Costner powiedział, że spekulacje na temat jego odejścia z „Yellowstone” nie są „prawdziwe”. © CBS/Dzięki uprzejmości Everett Collection

Pierwsza połowa sezonu 5 zakończyła się w styczniu 2023 roku. Emisja ostatnich odcinków zaplanowano na jesień w nieokreślonym terminie.

W międzyczasie Costner kręcił swój epicki western „Horizon” – projekt pełen pasji, w który zainwestował własne pieniądze. Film wejdzie do kin 28 czerwca.

READ  Boris Eldgesen odmawia przyjęcia nagrody za najlepszą fotografię po tym, jak ujawniono, że zwycięskie zdjęcie zostało wykonane przez Amnesty International

„Moja ostatnia rozmowa z Kevinem dotyczyła tego, że miał on pasję do projektu, który chciał wyreżyserować” – Sheridan powiedział w czerwcu The Hollywood Reporter, odnosząc się do „Horizon”.

Z relacji Sheridana wynikało, że Costner przedkładał „Horizon” nad „Yellowstone”.

„On i stacja kłócili się o to, kiedy będzie mógł dokończyć „Yellowstone”. Powiedziałem: „Z pewnością możemy wypracować harmonogram, aby to osiągnąć”. [his preferred exit date]„Co zrobiliśmy” – powiedział twórca.

„Kiedy prawnicy się angażują, ludzie nie mogą ze sobą rozmawiać, zaczynają mówić rzeczy, które nie są prawdą, i próbują zrzucić winę na podstawie reakcji prasy lub opinii publicznej” – dodał Sheridan. „Dużo przyjął tego na brodzie i nie wiem, czy ktoś na to zasługuje.” Wygląda na to, że jego film jest dla niego dużym priorytetem i chce zmienić swoją uwagę… Mam nadzieję, że tak [the movie is] Zasługuje na cały wysiłek.”

Zapytany, czy kręcenie „Horizon” skróciło czas kręcenia „Yellowstone”, Costner odpowiedział: „To nieprawda. Obrazy Getty’ego
Kevin Costner skrytykował producentów „Yellowstone” i należącą do niej sieć, mówiąc: „Byli bardzo dobrzy w trzymaniu rąk w górze”. Paramount Network/Dzięki uprzejmości Everett Cole/Everett Collection
Kevin Costner występuje w filmie, którego był producentem, współautorem i reżyserem, „Horizon”, który wejdzie do kin 28 czerwca. Część filmu trafi do kin 16 sierpnia. Zdjęcia z YouTube/Warner Bros

Teraz Costner zabiera głos i przedstawia swoją wersję.

„Biorę to” – powiedział Deadline.

„Przez ostatnie półtora roku nie musiałem odpowiadać na proce i strzały, bo byłem zajęty pracą. Bardzo dobrze radzili sobie z trzymaniem rąk z daleka od nich; nikt się nigdy nie rejestrował”.

Costner powiedział, że „Yellowstone” jest „numerem jeden” na jego liście priorytetów. „Nie wziąłem udziału w Horizon, ponieważ byłem zmęczony kręceniem Yellowstone. To historia jak strzał w dziesiątkę. Nie kręciłem „Horizon”, żeby konkurować z „Yellowstone”. Ten [project] „To coś, z czym borykam się od dawna” – powiedział.

Costner powiedział, że „nie czuł się z tym dobrze w zeszłym roku” i dodał, że ciągłe spekulacje na temat tego, co się dzieje, „nie są szczere”.

„Ciągle przesuwali swoje luki” – powiedział Kevin Costner. Kevin Lynch dla Paramount Network

Dodał: „Nie wiem, dlaczego się ze mną nie zobowiązali”.

READ  Activision usuwa skórkę TimTheTatmana z Call of Duty

Gwiazda „Wodnego świata” powiedział, że negocjował kontrakt na kolejne trzy sezony – 5, 6 i 7 – ale obecni „napisali kolejny kontrakt” przenosząc się na sezon 5A i 5B.

Jego film „Horizon” miał wpisywać się w luki pomiędzy zdjęciami „Yellowstone”, ale „ciągle przesuwali te przerwy” – powiedział.

„Horizon” Kevina Costnera to epicki western. Zdjęcia z YouTube/Warner Bros

Na pytanie, czy kręcenie „Horizon” skróciło czas kręcenia „Yellowstone”, Costner odpowiedział: „To nieprawda. To kłamstwo. To nieprawda. Wysłali mnie na siedem dni do Londynu, żebym w tym czasie pojechał do Anglii. …Wirus koronowy, aby to zrobić [promotion]. „Podpisali kontrakt, wybrali dni”.

Costner powiedział, że „zobowiązał się” do podpisania kontraktu.

„Dałem im 25 dni na tę drugą rzecz w listopadzie i grudniu [2022]. – To, co nazwali 5B – powiedział. „Cały marzec [2023]. Nigdy nie strzelałem z 5B. Nie było scenariusza. „A potem wszystko eksplodowało”.

Kevin Costner w „Horyzoncie”. AP
Kevin Costner powiedział, że sytuacja „wybuchła”, gdy nie było scenariuszy do filmu „Yellowstone”. Getty Images dla festiwalu Cannes Lions

Problem w tym, że nie ma „scenariuszy” ostatniej części odcinków „Yellowstone” – stwierdził.

„Wyszedłem dokładnie wtedy, kiedy chcieli, i to było dla mnie trudne. Okazało się, że nie mieli scenariuszy do 5B. Na ukończenie pierwszych ośmiu odcinków potrzebowali jeszcze tylko czterech dni” – powiedział.

„Wyszedłem wcześniej, aby dać im to, czego potrzebowali do zdobycia pełnych ósemek, i było mi przykro, że publiczność nie dostała 10”.

Powiedział, że następnie zaoferował „tydzień” w programie.

Kevin Costner powiedział, że problem polega na tym, że „nie było scenariuszy” na zakończenie „Yellowstone”.

„Nie miałem tego tygodnia, żeby im dać, ale powiedziałem: «Zrobię to». A potem oni [spun that] „Chciałem pracować tylko przez tydzień” – dodał Costner.

„Myślisz, że taki jestem? Nigdy nie opuściłem ani dnia w pracy. Nigdy nie wyszedłem przed wypełnieniem swoich zobowiązań umownych” – stwierdził hollywoodzki weterynarz.

„Przeważnie zostaję tak długo, jak tylko mogę, pracowałem przez dziewięć dni, aby pomóc im w lipcu [2022]Kiedy zacząłem [Horizon] 1 sierpnia. Pracowałem z nimi w sobotę i niedzielę, a oni potrzebowali jeszcze czterech dni. Dałem im to, kiedy myślałem, że zrobimy tak zwaną rzecz B, ale nie było rzeczy B.

READ  Królowa ogłasza, że ​​nie weźmie udziału w letnich garden party
Kevin Costner (od lewej), Taylor Sheridan, Kelly Reilly i Luke Grimes Obrazy Getty’ego

Costner przypisał duże opóźnienie serialu brakowi scenariuszy.

„Wszystko stało się, ponieważ zawiesili cały sezon, nikomu nie powiedzieli, a ja nie pracowałem przez 14 miesięcy” – powiedział. „Napisali trzy pozostałe seriale” – powiedział, odnosząc się do spinoffów „Yellowstone”, „1883” z Samem Elliottem, Timem McGrawem i Faith Hill, „1923” z Helen Mirren i Harrisonem Fordem oraz „1944”. Który nie miał jeszcze premiery.

„Nigdy o tym nie mówią” – powiedział Costner. „I jedyne, co zrobili, to przypomnieli sobie, że mieliśmy wypuścić serial w czerwcu, a potem przesunęliśmy to na październik. Wrócili i zmienili schemat wydawania. I to było po około 14 miesiącach. Powiedziałem: „Nigdy nie mogę odejść” znowu przez to przechodziłem”, więc przestałem pracować.” „Przez ponad rok nie miałem nic do roboty. Jedyne, co robiłem, to się chronić”.

Dodał: „Mówiłem wprost”. [Taylor Sheridan]Powiedział, co zrobimy, więc mu uwierzyłem i nie doszliśmy do tego.

Kevin Costner powiedział, że wbrew plotkom nie przedkłada „Horizon” nad „Yellowstone”. AFP za pośrednictwem Getty Images

Pomimo wszystkich trudności Costner powiedział, że jest otwarty na powrót do „Yellowstone”.

„Jeśli tekst istnieje i jestem z niego zadowolony, jestem na to otwarty, ale zostałem pobity, ponieważ ci goście nie przemówili w moim imieniu i pozwolili, aby ukazały się szalone historie.

„Nie jestem z tego powodu zadowolony. Ale jeśli tekst tam będzie, ja też tam będę. To takie proste: Paramount i 101 Studios źle sobie z tym poradziły” – powiedział Costner. „Zarezerwowali dla mnie 5, 6, 7. I ja zgodził się to zrobić. A potem stopniowo zaczęli zmieniać swój wygląd.

„The Post” zwrócił się do przedstawicieli „Yellowstone” i Paramount z prośbą o komentarz.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/05/14/entertainment/kevin-costner-slams-yellowstone-producers-for-bullsh-t-drama-contract-dispute/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania