28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bryson Stott prowadzi osłabionego Philliesa do inspirującego zwycięstwa nad Mets – NBC Sports Philadelphia

Bryson Stott prowadzi osłabionego Philliesa do inspirującego zwycięstwa nad Mets – NBC Sports Philadelphia

NOWY JORK — Mecz, który wyglądał jak porażka Phillies od końca drugiej do końca ósmej tercji, stał się najnowszym przykładem ich głębi i umiejętności wytrwałości.

Po dwóch runach w dziewiątej rundzie przeciwko Edwinowi Diazowi, jednemu z najbardziej elektryzujących zawodników baseballu, drużyna Phillies była blisko home runu Brysona Stotta i zremisowała, gdy Alec Bohm został uderzony piłką z załadowanymi bazami. Remisową passę zdobył Cody Clemens, który uderzył Edmundo Sosę i wbił ziemię po homerze Stotta.

Orion Kerkering, który po raz pierwszy w tym sezonie grał jeden po drugim, w końcówce dziewiątej rundy przebił kolejność Metsów z wynikiem 1-2-3, odchodząc z drużyny Francisco Lindora, Pete’a Alonso i J.D. Martineza, aby zapewnić sobie więcej gry u siebie. biegnie od Stotta w dodatkowych rundach. Kerkering sprawił, że wyglądało to na znacznie łatwiejsze, niż było w rzeczywistości.

Stott stracił przewagę po odliczeniu 0:2 do Seana Reeda-Foleya, który zremisował z Metsem, w pierwszej dziesiątce, ale miał trudności z wykonaniem ofiarnego lotu w głębi prawego pola. Bryce Harper wszedł na boisko po zdecydowanej akcji, a Jose Alvarado zapewnił drużynie Mets zwycięstwo 5:4.

„To było wspaniałe zwycięstwo” – powiedział główny trener Rob Thompson. „Ciągle wygrywamy mecze na różne sposoby i otrzymujemy wkład od najróżniejszych ludzi. Oni tacy właśnie są. Ciągle walczą. Są odporni”.

Nie myślisz o Stotcie jako o typie gracza, który potrafi grać w ataku, ale w zasadzie zrobił to w ciągu ostatniego tygodnia. W ostatnich ośmiu meczach zaliczył 11 przejazdów. Dotarł do bazy w 12 z ostatnich 19 występów na płycie i o włos przegapił trzy rundy, zanim zrobił to w poniedziałkowy wieczór.

„Ten facet to ogier” – powiedział Marsh. „Pokazywał to dzień po dniu w zeszłym roku. To było tylko kwestią czasu, kiedy zacznie klikać, a nie ma lepszego momentu niż teraz”.

READ  Padres pozyskali dwukrotnego mistrza w uderzaniu Luisa Areza w ramach wymiany z Marlins

„Zaczęliśmy od Stottera. Nadał nam ton, a potem go poparliśmy. Diaz jest surowy. Jest tak dobry, jak tylko może, ma niesamowity talent, byliśmy bardzo blisko. Dotarcie do niego dziś wieczorem było czymś wielkim”. „.

Zespół 29-13 Phillies wciąż nie przegrał kolejnych meczów od 23-24 kwietnia w Cincinnati.

To był dziwny start Christophera Sancheza, który w pierwszej rundzie 1-2-3 rzucił zaledwie 10 narzutów, ale potrzebował 50 narzutów, aby zarejestrować kolejnych czterech pałkarzy. Pozwolił sobie na dwa runy w końcówce drugiej, a trzecia runda była jak rollercoaster.

Sanchez umieścił pierwsze cztery Metsy na bazie w dolnej części trzeciego, wykonując podwójny, pojedynczy i dwa spacery. Po raz pierwszy uderzył Bretta Batty’ego z załadowanymi podstawami, po czym ostrożnie zszedł z kopca i zlecił trenerowi zbadanie ręki. Ma do czynienia z płaszczką, która co jakiś czas wyskakuje i trzeba ją wytrzeć. Sanchez odpowiedział trafianiem trójek jeden po drugim na dziewięciu rzutach.

Po tym, jak wyglądało na to, że nie wyjdzie z trzeciej rundy, Sanchez w czwartej rundzie rzucił 1-2-3, wycofał drużynę w piątej i zanotowałby „dobry start”, gdyby nie jego podwójny błąd. Na szóstym. Phillies potrzebowali dodatkowej długości, ponieważ Spencer Turnbull, jedyny naprawdę długi zawodnik w Bullpen, w niedzielę rozegrał rundę z ulgą i prawdopodobnie nie był dostępny w poniedziałek, ponieważ nie jest przyzwyczajony do wracania na boisko jeden po drugim.

„Najbardziej dumny jestem z pokonywania przeciwności losu” – powiedział Thompson. „Wpadł w kłopoty, miał długie biegi w drugiej i trzeciej rundzie, po prostu uspokoił się i grał dalej. Na tym polega rozwój tego gościa. To naprawdę coś”.

„Załadowanie baz i wyeliminowanie go trzema ciosami uratowało nam grę” – dodał Marsh.

W poniedziałek drużynie Phillies ponownie zabrakło siły, a Kyle Schwarber (ból dolnej części pleców) i JT Realmuto (ból prawego kolana) wypadli z wyjściowego składu. Trea Turner będzie pauzowała przez kolejny miesiąc z powodu naciągnięcia ścięgna podkolanowego. Phils wykonali świetną robotę w ostatnich sezonach, grając z powodu kontuzji kluczowych graczy, takich jak Harper, Rhys Hoskins, Alvarado i Ranger Suarez, ale nie wyeliminowali też trzech swoich najlepszych pałkarzy w tym samym czasie.

READ  Najnowsze wiadomości na temat Kevina Duranta, Kyrie Irving

Schwarber uderzył w dziewiątą rundę i uderzył. Thompson powiedział, że wróci do składu we wtorek po południu. Realmuto działa codziennie, a jego status na wtorek jest do ustalenia.

O 13:10 drużyna Phillies będzie miała na boisku Aarona Nolę podczas ostatniego meczu tej serii składającej się z dwóch meczów u siebie. Jose Boto, pierwszy od pięciu meczów praworęczny, z którym Philsowie się mierzyli, trafia do Mets.

„Nie sądzę, żebyśmy mieli kogokolwiek (po lewej) na ławce rezerwowych oprócz J.T.” – powiedział Stott. „Chłopaki z Bullpen weszli i wykonali swoją pracę, wyprowadzali uderzenia, rozgrywali rundy bez przerwy. Gra Sancheza w ciągu tych pięciu rund i kilku zagrań była ogromna. To był odważny występ zarówno jego, jak i chłopaków wchodzących z ławki”.