26 listopada, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Upuść 25 najlepszych rankingów AP, aby wejść do Tygodnia 11

Upuść 25 najlepszych rankingów AP, aby wejść do Tygodnia 11

LSU złapało Alabamę w dogrywce w dwupunktowej konwersji, aby zrobić różnicę w wyścigu College Football Playoff, gdy Georgia wkroczyła na swój największy mecz u siebie w historii programu. Uderz w najwyżej ocenione Tennessee Aby wyróżnić 25 najlepszych akcji w sobotę. W połączeniu ze stratą Clemsona na Notre Dame, w niedzielnym i kolejnym sondażu na ten tydzień pojawia się pewien ruch w notowaniach AP za jedenasty tydzień, a nasze najnowsze prognozy odzwierciedlają sposób, w jaki sądzimy, że analitycy będą głosować.

TCU kontynuowało swoją passę bez porażki, odnosząc zwycięstwo nad Texas Tech, podczas gdy Oregon wygrał swój ósmy mecz z rzędu. Hugh Freeze i Wolność denerwuje Arkansas w grze Co będzie miało skutki rankingu krajowego.

The Flames zajęli 23. miejsce w kraju przed weekendem i mogli zmierzyć się z pierwszą dwudziestką, wygrywając 21-19. Uwaga po meczu otoczyła Freeze’a i Auburna jako wakującego trenera, wiążąc ich ze sobą po tym, jak były trener Ole Miss poprawił się do 8-1 w tym sezonie. Było to pierwsze zwycięstwo Liberty w historii programu nad szkołą z SEC.

Zasubskrybuj 247Sports YouTube, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o futbolu uniwersyteckim, koszykówce i rekrutacji, w tym o zobowiązaniach uczelnianych na żywo.

Oto spojrzenie na nasze prognozy dotyczące rankingów Top 25 z 11. tygodnia po szalonym listopadowym weekendzie otwarcia:

READ  TKO Rolando Romero przejmuje Gervontę Davis w mediach społecznościowych