18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak MacLean Celebrini, prawdopodobnie numer 1, radzi sobie z Sharks według scouta NHL – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Jak MacLean Celebrini, prawdopodobnie numer 1, radzi sobie z Sharks według scouta NHL – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Notatka redaktora: Sheng Peng będzie stałym współpracownikiem relacji Sharks w NBC Sports California. Więcej jego relacji można przeczytać na stronie Hokej w San Jose terazPosłuchaj go dalej Podcast San Jose Hockey NowI śledź go na Twitterze pod adresem @xing_ping.

„Sharks nigdy nie mieli gracza i lidera takiego kalibru”.

Według skauta NHL, który rozmawiał z San Jose Hockey Now, właśnie to zwycięstwo we wtorkowej loterii NHL Draft Lottery 2024 i uczynienie Macklina Celebriniego numerem 1 w czerwcu może oznaczać dla Sharks.

Czy zatem Celebrini mógłby mieć większy wpływ na serial niż, powiedzmy, Joe Thornton?

Ten skaut nie spodziewa się, że Celebrini zdobędzie punkty tak jak Thornton — jego 1539 punktów Jumbo to 14. najwięcej w historii NHL — ale Thornton, wybrany z numerem 1 przez Boston Bruins w drafcie z 1997 r., musiał wyrosnąć na czołowego zawodnika -dwa centra. W drodze i jako lider podczas swojej kariery godnej Hall of Fame.

Wydaje się, że krzywa uczenia się jest mniejsza Centrum Uniwersytetu Bostońskiegowedług trzech skautów NHL spoza organizacji Sharks, którzy rozmawiali z San Jose Hockey Now.

„Poza lodem jego przywództwo i etyka pracy nadadzą ton mistrzowskiego kalibru” – powiedział skaut nr 1 NHL. „To pierwsze miejsce, które doprowadzi do zdobycia gola i zwycięstwa”.

„Z tego, co rozumiem, będzie bardziej wzorem do naśladowania” – powiedział skaut nr 2 NHL. „Gra i prowadzi z zaangażowaniem na lodzie, co ma znaczenie na ławce rezerwowych i w szatni”.

Skaut nr 3 NHL powtórzył: „[The Sharks will] Zdobądź prawdziwego dwukierunkowego centrum NHL nr 1. „To naprawdę dobry facet, a jego koledzy z drużyny go lubią”.

„Celebrini to kompletny pakiet na lodzie” – powiedział skaut nr 2 NHL. „Ta klasa draftu jest trochę słabsza, ale myślę, że nawet w innych latach będzie równie dobry, jeśli nie lepszy, z innymi pierwszymi typami w klasyfikacji generalnej. Wysokie umiejętności i IQ, jazda na łyżwach, całkowita dbałość o szczegóły. 200- gra ostro.” .

READ  MLB Lockdown: Aktualizacje na żywo, gdy MLBPA i właściciele kontynuują negocjacje przed terminem ligi

„Trudno znaleźć jakiekolwiek wady w jego grze poza tym, że jest słabszy, mimo że jest bardzo silny, waży 189 funtów”.

Były trener Sharks, David Quinn, podsumował potencjalną wartość mierzącego 180 cm pomocnika po tym, jak w zeszłym miesiącu zespół zapewnił sobie najlepszego kandydata w loterii draftu.

„[He’s] Co [the Sharks] Chcesz być, jako organizacja, tym, czego wymaga ten sport. „Jest bardzo utalentowany, ale ma tę wytrzymałość, która pozwala mu być graczem innego typu” – powiedział Quinn. „Kiedy go obserwuję, wydaje mi się, że Jonathan gra znacznie więcej. Może ma trochę więcej umiejętności”.

Toews, samodzielny środkowy środkowy, ma znacznie mniej punktów niż Thornton (883), ale za to osiem razy strzelił ponad 25 goli w sezonie, poprowadził Chicago Blackhawks do trzech tytułów mistrzowskich w Pucharze Stanleya i zdobył Puchar Stanleya w 2010 roku. Puchar Conna Smythe’a i Silk Trophy 2013.

„[Celebrini] „To natychmiast stawia ich na drodze do Pucharu Stanleya” – powiedział skaut nr 1 NHL. „W tej chwili nie mają kalibru kubkowego [franchise] Moim zdaniem gracze. Mack daje im jeden, na którym mogą budować.

Skaut nr 3 NHL uważa, że ​​Celebrini powinien w przyszłości uwolnić całą ofensywę Sharks: „Otworzy się [Will] Smith będzie bardziej obraźliwy i ustąpi [Filip] Niedopasowanie trzeciej linii Bystedta. To naprawdę dobra głębokość w środku.”

Bystedt był wyborem Sharks w pierwszej rundzie draftu w 2022 roku, a Smith w pierwszej rundzie draftu w 2023 roku, więc powinien to być trzeci z rzędu dyrektor generalny Mike Grier, który wybrał swojego przyszłego środkowego w pierwszej rundzie.

Były syn. Rekin może być centralnym punktem wszystkiego.

„Procedury i harmonogram zakupów zawodników ulegną natychmiastowej zmianie” – powiedział skaut nr 1 NHL. „To naprawdę smutne widzieć, jak zmieniła się obecność Tanka – mógłby to ożywić w ciągu następnej dekady. Stał się twarzą serii”.

READ  Braves podpisał kontrakt z Seanem Murphym na sześcioletnie przedłużenie

To oczywiście bardzo wysokie oczekiwania jak na 17-latka. Rick Celebrini, syn dyrektora ds. medycyny sportowej i wydajności Warriors, skończy 18 lat 13 czerwca, około dwa tygodnie przed pierwszą rundą draftu na rok 2024, która odbędzie się 28 czerwca w Las Vegas.

„Będę po prostu ostrożny [projecting] „Jak szybko młodzi gracze mogą odwrócić sytuację, ponieważ zmierzyli się z Buffalo, Edmonton i innymi drużynami” – powiedział trzeci skaut NHL. [teams] Dłużej, niż oczekiwano, gdy są młode.

To jednak na jutro. Dzisiaj? Fani Sharks powinni świętować: MacLean Celebrini (z powrotem) jest w mieście.

Pobierz i śledź podcast San Jose Hockey Now