4 maja, 2024

Syracuse 86-79 Karolina Północna (13 lutego 2024 r.) Podsumowanie meczu

Syracuse, Nowy Jork — Judah Mintz zdobył 25 punktów, w tym 16 w drugiej połowie, a JJ Starling zdobył 13 ze swoich 23 punktów w drugiej połowie, gdy Syracuse ogłuszył we wtorek wieczorem drużynę nr 7 w Karolinie Północnej 86:79.

Stan Karolina Północna (19-6, 11-3 Atlantic Coast Conference) nie wykorzystał pierwszych 10 strzałów w drugiej połowie i przegrywał 52-43, ale zebrał się i objął prowadzenie 65-64 po ustawieniu RJ Davisa na 7:16 przed końcem. . Jednak Orange (16-9, 7-7), który w zeszłym miesiącu poniósł porażkę 103-67 w Chapel Hill, nie można było odmówić.

Starling oddała desperacki rzut za trzy punkty i na niecałe siedem minut przed końcem Pomarańczowi odzyskali prowadzenie 67-65. Mintz trafił z pozycji, skoczek i dwa fauly, co dało Orange przewagę 73-67, a Starling trafiła kolejne 3 i dała Syracuse prowadzenie 76-69 po skoczku Harrisona Ingrama na niecałe trzy punkty przed końcem.

Syracuse trafiało faulami w dalszej części spotkania i wygrało.

Malik Brown zdobył dla Syracuse 14 punktów i sześć zbiórek, a Chris Bell dodał 13 punktów.

Davis prowadził stan Karolina Północna z 19 punktami. Cormac Ryan miał 18, a Armando Bacot i Harrison Ingram mieli po 14.

Wielkie zdjęcie

Karolina Północna: To była druga porażka Tar Heels w trzech meczach. Karolina Północna będzie musiała uporządkować swoją obronę.

Syracuse: To było zwycięstwo, którego Syracuse oczekiwało i które dodało zespołowi impetu w obliczu upadku.