18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dziwny nowy sposób przygotowania się na ostateczną formę Destiny 2

Dziwny nowy sposób przygotowania się na ostateczną formę Destiny 2

System ekonomii/rolnictwa w Destiny 2 zmienia się w bardzo dziwny sposób, gdy wychodzi The Final Shape i tym razem będzie wymagał innego rodzaju konfiguracji.

Niektóre rzeczy pozostaną takie same. Wygląda na to, że gromadzenie nagród przed Ostatecznym Kształtem będzie nadal konieczne, ponieważ Bungie utrzymuje stworzony system zasilania na miejscu, a także wypracowuje nowe limity mocy poprzez sprzęt po uruchomieniu samej zawartości. Ale nagrody dadzą ci, jak zawsze, premię do PD.

Ale teraz możesz mniej więcej przygotować się na zdobycie nowego egzotycznego pancerza, od którego zaczyna się ostateczna skórka, biorąc pod uwagę zmiany w tym systemie, które, jak widziałem, wydają się nudne, ale ostatecznie wydają się być sposobem na szybsze zdobycie tego sprzętu .

Nowy system opiera się na klasyfikacji Rahula, koncentrując się na engramach lub ich dekodowaniu. Skupienie się na kosztownych engramach egzotycznych daje najwięcej PD, skupienie się na engramach Normalnych daje trochę, a skupienie się na engramach Prime daje najmniej. Bungie mówi, że to „cała masa” egzotycznych engramów. Wypełnienie wszystkich miejsc powinno wystarczyć do osiągnięcia maksymalnego poziomu, aby rozpocząć nowy poziom koncentracji i uzyskać ostateczną formę/nowe echa obcych (nie wiemy jeszcze, ile, prawdopodobnie co najmniej sześć, po dwa dla każdej klasy) .

Dlatego potrzebujesz pełnego inwentarza egzotycznych engramów, ale także innych rzeczy. Ale na początek:

Egzotyczne źródła Ingrama

 • Zmieniono kilka kamieni milowych z Potężnego wyposażenia, aby zamiast tego zapewniały drop egzotycznego engramu, który można zapisać.
 • Przepustka sezonowa zawiera kilka egzotycznych engramów, które możesz zebrać przed zakończeniem sezonu. Nie jestem pewien, czy nadal istnieje aktywny sposób na pobieranie engramów ze starych przepustek bojowych, ponieważ wiem, że stare metody zostały zabite, ale się nad tym zastanawiam.
 • Egzotyczne engramy to losowe krople ze świata, ale są zbyt rzadkie, aby hodować je przy użyciu znaczących zdolności.
 • Egzotyczne engramy mogą wypadać z zawartości wysokiego poziomu, takiej jak nocne szturmy.
 • Dziwne engramy mogą pochodzić z resetów dostawców po pierwszym resecie.
 • Począwszy od Ostatecznego Kształtu, egzotyczne engramy wypadają z legendarnych i głównych utraconych sektorów, ale nie możesz się na to przygotować, ponieważ wciąż są odszyfrowane.

Rosnące źródła bezpańskie – Bungie zaleca również ich przechowywanie, ponieważ służą do skupiania egzotycznych przedmiotów, które dadzą ci więcej XP.

 • Odłamki Wstąpienia mogą pochodzić z resetów dostawców.
 • Odłamki Wstąpienia mogą wypaść z Nocnych szturmów.
 • Rosnące kawałki mogą spaść z kolejnych skrzynek falowych w ataku.
 • Odłamki Wstąpienia mogą wypadać ze skrzyń Prób lub pocztówek rolniczych.
 • Główne lochy mogą upuszczać Odłamki Wzniesienia.
 • Rundy aktywności sezonowej/profilowej na wysokim poziomie mogą spowodować upuszczenie rosnących elementów.
 • Możesz kupić Odłamki Wzniesienia od Rahoola za Pryzmaty i Migotki, przecenione przedmioty mają tygodniowy limit

Dziwne szyfry -Potrzebujesz go również do wycentrowania nowego biegu. Mają teraz wyższy limit wynoszący 5, ale mają szokująco mało zasobów.

 • Możesz teraz otrzymać jedną cotygodniową nagrodę od Xur w ramach nagrody opartej na aktywności.
 • Można go zdobyć w ramach sezonowej przepustki bojowej.

Tak, to wszystko, chyba że coś przeoczyłem. Ponieważ możesz trzymać tylko pięć na raz, jeśli w ostatecznej formie pojawi się więcej osobliwości, nie możesz ich wszystkich przechowywać, aby się na nich skupić.

Więc ciesz się. To wszystko brzmi dla mnie ponuro, ale powinno dostarczyć egzotyczne przedmioty w krótszym czasie niż hodowanie CNG w Utraconym Sektorze i czekanie na właściwy dzień.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohater Zabójca I Trylogia Ziemi.

READ  kochać życie! School Idol Festival zakończy się 31 marca