30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Poszukiwania Juliana Sandsa zostają wznowione sześć miesięcy po jego zaginięciu w The Hike – Deadline

Poszukiwania Juliana Sandsa zostają wznowione sześć miesięcy po jego zaginięciu w The Hike – Deadline

Departament szeryfa hrabstwa San Bernardino powiedział w poniedziałek, że kontynuuje poszukiwania Juliana Sandsa, weterana aktora, który zaginął w styczniu podczas wędrówki po Mount Baldy, który znajduje się w górach San Gabriel, mniej niż 50 mil na północny wschód od Los Angeles.

Urzędnicy powiedzieli, że ponad 80 ochotników, zastępców i personelu poszukiwawczo-ratowniczego wzięło udział w dzisiejszych poszukiwaniach w pobliskiej dziczy i odległych obszarach po drugiej stronie góry. Wysiłek obejmował dwa helikoptery i załogę drona. Nadal brakuje 65-letniego Sandsa.

Poszukiwania zostały tymczasowo zawieszone po tym, jak 13 stycznia zgłoszono zaginięcie brytyjskiego aktora, doświadczonego miłośnika spędzania czasu na świeżym powietrzu z powodu trudnych warunków zimowych w zachodnich Stanach Zjednoczonych. Od zniknięcia Sandsa szeryfowie San Bernardino powiedzieli, że przeprowadzili osiem poszukiwań, aby go znaleźć Inny.

„Pomimo cieplejszej pogody w ostatnim czasie, części gór pozostają niedostępne z powodu trudnych warunków alpejskich” – powiedział dziś departament. „Obszary wieloterenowe obejmują strome doliny, w których wciąż znajduje się ponad 10 stóp lodu i śniegu”.

Departament szeryfa powiedział, że sprawa Sands pozostaje aktywna, a poszukiwania będą kontynuowane w ograniczonym zakresie.

Sands jest znany ze swoich ról w filmach takich jak Pola Śmierci, Pokój z widokiem, Czarnoksiężnik, Arachnofobia, Bokserska Helena I Opuszczenie Las Vegas. W telewizji pojawił się m.in 24, Smallville I Drzewa.

READ  Sidney Sweeney zagra w Sony Pictures „Barbarella” – termin