18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

John Oliver nazywa Windows95mana z Eurowizji swoim bohaterem

John Oliver nazywa Windows95mana z Eurowizji swoim bohaterem

Pierwszą część wziął John Oliver W zeszłym tygodniu, dziś wieczorem Aby porozmawiać o Konkursie Piosenki Eurowizji i wyróżnić występ z Finlandii, znany jako Windows95man.

Prowadzący wieczorny program HBO powiedział, że fiński uczestnik był jego „ulubieńcem wszechczasów”, występując na scenie i śpiewając „No Rules!” Napisane przez Henri Pispanena, Jussi Ruena i Timo Kestiri.

Windows95man był widziany na scenie, jak wychodził z pojemnika w kształcie jajka owiniętego dżinsem, mając na sobie jedynie koszulkę i kapelusz Windows95.

„Czternaście tysięcy na dziesięć” – powiedział Oliver po nagraniu klipu przedstawiającego występ Windows95man.

Kontynuował: „Mężczyzna z rozwianymi blond lokami i przekrzywionymi okularami, wykluwający się z dżinsowego jaja? „To jak Narodziny Wenus Botticellego, ale tym razem lepsze”.

Windows95man wystąpił bez szortów, a gdy chodził po scenie, był strategicznie zakryty. Jego dżinsowe spodenki w końcu wyskoczyły z góry, a gdy się kręcił, poleciał spektakl iskier.

Oliver powiedział, że wydajność Windows95man stanowi „rozszerzoną część osiągnięć Austina Powersa”. Komik stwierdził, że artysta znalazł się w rankingu jurorów na ostatnim miejscu, ale to publiczność zdecydowała się zdecydowaną przewagą głosów i ostatecznie zadecydowała o jego zwycięstwie.

„Mieszkańcy Finlandii to urodzeni skoczkowie narciarscy, sauny i znają gwiazdy, kiedy je widzą” – dodał Oliver.

Zakończył słowami: „Pieprzyć całą inną muzykę, teraz jest dla mnie martwa. Nie wiem, czy wygrała Eurowizję, czy nie, ale według słów wielkiego poety… „Nie obchodzi mnie, co jest dobre, a co złe”. , sposób w jaki żyję. „I to jest mój bohater”.

Szwajcaria zwyciężyła w konkursie Eurowizji odbywającym się w Malmö w Szwecji. Nemo za piosenkę „The Code” otrzymał 591 punktów, wyprzedzając drugą Chorwację i trzecią Ukrainę.

Obejrzyj występ Window95man na poniższym filmie.

Naklejka z YouTube'a