22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyciekły prawdziwe zdjęcia Pixela 9 i Pixela 9 Pro XL [Gallery]

Wyciekły prawdziwe zdjęcia Pixela 9 i Pixela 9 Pro XL [Gallery]

Po wprowadzeniu na rynek 6,1-calowego modelu w połowie kwietnia, w wyniku wycieku pojawiły się rzeczywiste zdjęcia Pixela 9 i Pixela 9 Pro XL. Na powyższym zdjęciu na okładce widać Pixel 9, 9 Pro i 9 Pro XL obok siebie, a nazwy te są niepotwierdzone.

Na zdjęciach, którymi się podzielił rozeta Dziś widzimy Pixel 9 Pro XL – o nazwie kodowej „Komodo” – z 16 GB pamięci RAM (tak samo jak mniejszy 9 Pro), 128 GB pamięci i wyświetlaczem o przekątnej 6,73 cala. Te specyfikacje sprzętu pochodzą z aplikacji AIDA64 działającej na urządzeniach.

Z przodu aparatu trzy obiektywy Pixel 9 Pro i Pro XL mają mieć rozdzielczość 50 megapikseli z zoomem 0,5x, 1x i 5x. Pod względem konstrukcyjnym jest to po prostu większy Pixel 9 Pro.

Następnie jest Pixel 9 („Tokay”) z 12 GB pamięci RAM (jak obecny 8 Pro) i 128 GB pamięci. Podwójny aparat oferuje zoom 0,5x i 1x. Mówi się, że Pixel 9 i 9 Pro mają identyczne rozmiary, ale podstawowy model z 6,24-calowym wyświetlaczem ma większe ramki niż 6,34-calowy Pro, choć wszystkie trzy urządzenia mają częstotliwość odświeżania 120 Hz.

Ostatnie zdjęcie w galerii powyżej przedstawia Pixel 9 Pro, Pixel 9, Pixel 8 i Pixel 7. Oba modele Pixela 9 są większe od modelu 8, z rozeta Zauważając, jak blisko jest Pixel 7.

Tylko dwa telefony Pro mają ultraszerokopasmowy (UWB), a także matowy tył w połączeniu z wypolerowaną ramką, która na obrazku poniżej (gdzie jest porównana z iPhonem 15 Pro) wygląda na rozmazaną. Pixel 9 jest przeciwieństwem ze szklanym tyłem, ale matowymi ramkami, co stanowi wyraźną różnicę, przynajmniej na tych zdjęciach. (Przypomina mi serię Pixel 7.)

Wszystkie trzy telefony zasilane są przez ten sam układ, który podobno nazywa się Tensor G4.

Aktualizowanie…