30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pojawiły się pierwsze reakcje na film z Tomem Cruisem w roli głównej – ostateczny termin

Pojawiły się pierwsze reakcje na film z Tomem Cruisem w roli głównej – ostateczny termin

Tom Cruise powraca do kin z najnowszą odsłoną Niewykonalna misja A pierwsze reakcje na film po jego światowej premierze w Rzymie o godz.

Mission: Impossible – Dead Reckoning, część 1 Reżyseruje Christopher McCary, który wraz z Erikiem Gundersenem jest także współautorem scenariusza. W filmie występują Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby i Henry Cherney.

Dziennikarze obecni na włoskiej premierze rozmawiali w mediach społecznościowych o filmie akcji z Perrym Nemiroffem z Collider, nazywając go „kolejnym zwycięzcą franczyzy”.

„Po raz kolejny wartość produkcji jest ogromna, a niektóre z najbardziej charakterystycznych i olśniewających scenografii nakręcono w sposób, który sprawia, że ​​czujesz się, jakbyś był w samym środku akcji. Skupienie się na uchwyceniu rzeczy przed kamerą robi ogromną różnicę i możesz to poczuć”, Nemiroff ćwierkanie.

Nemiroff również okrzyknął Atwella, który „skończył jako główny trop” do tego dodawanie„Może zrobić wszystko. Akcja, komedia, zdolna bohaterka pod wieloma względami, próbująca postawić swoje morskie nogi na innych. Jeden z najbardziej urzekających programów / historii i bardzo zabawna postać do oglądania”.

POWIĄZANE: Tom Cruise i Christopher McQuarrie dziękują Rzymowi za pomoc w realizacji najnowszej „Mission: Impossible” podczas światowej premiery filmu

pisarz Uproxx, Mike Ryan ćwierkanie Jego odczucia związane z najnowszą odsłoną programu Niewykonalna misja Powiedzenie, że „działa jak ambitne / medytacyjne badanie AI Christophera Macquarie i niebezpieczna ścieżka, którą możemy pójść. (Nie podoba mu się to)”.

Kate Erbland z – powiedział IndieWire Film „robi najlepszą robotę” część 1 z 2!! Brzmi jak film sam w sobie, przygotowujący się do następnej połowy.

Erica Davisa z Fandango Powiedział „Najlepiej się bawili oglądając”. Niewykonalna misja Opisując to jako „skrupulatnie wykonany film akcji, który nigdy nie przestaje bawić. Każda sekwencja akcji jest długa, szalona i intensywna. Historia jest duża i rozległa, ale uwielbiam to, że wydaje się kompletna i sprawia, że ​​umierasz z ciekawości, co będzie dalej”.

READ  Książę Harry i Meghan twierdzą, że zostali przepędzeni przez paparazzi w Nowym Jorku

POWIĄZANE: Tom Cruise i obsada „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part 1”, w tym Hayley Atwell, Simon Pegg, Henry Czerny przemawiają na czerwonym dywanie w Rzymie — OBEJRZYJ

Germaine Lucier dzwoniła z Gizmodo Martwy rachunek część pierwsza „Niesamowite” i powiedział, że historia była „dynamitowa” i „na czasie”. „Doskonałe nowe postacie. Duża różnorodność akcji i końcowy zestaw plasuje się na 2-3 miejscu wśród najlepszych wszechczasów serii”, Lussier dodany. „Czasami robi się trochę gęsty, ale jego szybkość i intensywność z nawiązką to maskują”.

Josef Dikelmayr również pochodzi z Screenrant chwalony Atwill mówi, że „kradnie każdą scenę, w której się znajduje” i dodaje, że „akcja podniosła moje serce”.