28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chłopak Sabriny Carpenter, Barry Keoghan, urządził jej przyjęcie z okazji 25. urodzin

Chłopak Sabriny Carpenter, Barry Keoghan, urządził jej przyjęcie z okazji 25. urodzin

Sabrina Carpenter świętowała swoje 25. urodziny przyjęciem z gwiazdami i zabawnym tortem!

W sobotę 11 maja chłopak piosenkarki „Espresso”, aktor Barry Keoghan, urządził dla niej przyjęcie z około 100 przyjaciółmi, w tym raperem Ice Spice, jak podało źródło PEOPLE.

Według źródła przestrzeń wydarzenia została przygotowana na tę okazję z niebieskimi, żółtymi i białymi balonami. Goście jedli szeroki wybór dań i delektowali się niestandardowym menu drinków – które oczywiście obejmowało martini z espresso, prawdopodobnie w hołdzie nowemu singlowi Carpentera „Espresso”, który obecnie zajmuje 2. miejsce na liście Billboard Global 200.

Sabrina Carpenter ze swoim tortem urodzinowym.

Lodowa przyprawa/Instagram


24-letnia Ace Spice udostępniła na swoim Instagramie Stories film przedstawiający moment, w którym Carpenter zdmuchnęła świeczki na jej torcie, na którym znalazł się mem Leonardo DiCaprio.

Na zdjęciu tort, który był Dostrzeżone przez niektórych fanów o sokolich oczach NA [you’re] Aha, gorąco.” Mem jest grą powtarzającego się żartu na temat życia miłosnego aktora, a konkretnie tego, że nie umawia się z kobietami powyżej 25 roku życia.

Według źródła Carpenter zdmuchnęła świeczki, a następnie wymieniła słodki pocałunek z 31-letnią Keoghanem.

Również w sobotę absolwentka Disney Channel udostępniła na Instagramie post zawierający zdjęcia z dzieciństwa i otrzymała życzenia urodzinowe od kilku głównych gwiazd, w tym Keoghana, który zostawił emoji „🥹” i „x” symbolizujący pocałunek. .

Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od pikantnych wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.

Carpenter pochwaliła się także innym tortem urodzinowym w swoich Instagram Stories, dzieląc się zdjęciem białego lukrowanego deseru, pokrytego ciastem i posypką, i pisząc: „Czy 24 to słodkie? Myślę, że tak!”

Barry Keoghan i Sabrina Carpenter biorą udział w gali Met 6 maja 2024 r.

Kevina Mazura/MG24/Getty’ego


Wiadomość dotycząca ciasta była nawiązaniem do piosenki „Espresso”, której tekst zawiera: „Czy to takie słodkie? Myślę, że tak!”

Siostra Carpentera, Sarah, zostawiła komentarz, w którym kiwa głową na temat tekstu piosenki, mówiąc: „Imprezujemy do późna, bo są twoje urodziny”. (Tekst piosenki brzmi: „Pracuję do późna, bo jestem piosenkarzem.”)

mała Syrenka Gwiazda Chloe Bailey również wysłała Carpenterowi życzenia, po prostu pisząc „Wszystkiego najlepszego, kochanie” wraz z emoji serca.

Danielle Fishel, Chłopiec spotyka świat absolwent, który wystąpił u boku Carpentera w ponownym uruchomieniu Dziewczyna poznaje światZłożyła życzenia urodzinowe swojemu byłemu współpracownikowi. „Wszystkiego najlepszego dla mojej dziewczyny BB na zawsze!! Kocham cię bardziej niż kiedykolwiek będziesz wiedział. ❤️❤️ Do zobaczenia często!!” Fiszel napisał.

W sobotę odbyły się także pierwsze wspólne urodziny Keoghana i Carpentera, odkąd na początku tego roku upublicznili swój związek. Jeszcze w zeszłym tygodniu para stała obok siebie na szczycie schodów Met Gala przed wejściem na modowe wydarzenie, a w zeszłym miesiącu irlandzki aktor wspierał swoją dziewczynę podczas jej występu na głównej scenie Coachelli.

READ  Jeremy Renner dzieli się swoją nową aktualizacją odzyskiwania po wypadku na skuterze śnieżnym