2 maja, 2024

Pod koniec pierwszej połowy Hot Shooting Bucks prowadzili Kings 68:66

On gra

Milwaukee Bucks mają nadzieję wygrać trzeci mecz z rzędu, gdy o 18:00 na Fiserv Forum będą podejmować Sacramento Kings.

Milwaukee zajmuje obecnie drugie miejsce w Konferencji Wschodniej z bilansem 27-12, podczas gdy Kings zajmują piąte miejsce w Konferencji Zachodniej z bilansem 23-15. Bucks grają drugi wieczór z rzędu, podczas gdy Kings byli w sobotę na wakacjach po piątkowej porażce w Filadelfii.

Bucks objęli pierwsze prowadzenie w meczu w drugiej kwarcie, a do przerwy prowadzili 68:66. Milwaukee trafiało 62% z podłogi i 57% zza linii trzech punktów, ale Sacramento oddało 19 strzałów więcej. Giannis Antetokounmpo (14), Malik Beasley (13), Bobby Portis (11) i Damian Lillard (10) osiągnęli dla Bucks dwucyfrowe wyniki. De'Aaron Fox prowadził Kings z 14 punktami, a Domantas Sabonis dodał 13 punktów i 10 asyst.

Kings trafiali ogółem na 51% rzutów, a 58% trafiali zza linii trzech punktów i po pierwszej kwarcie prowadzili Bucks 37-32. Milwaukee trafiało łącznie 66% i 62% rzutów za trzy punkty, ale Bucks odrabiali straty pięciokrotnie. Kings zdobyli sześć punktów dzięki tym dodatkowym posiadaniem. Zespoły miały również skoczków, a Kings (12) i Bucks (10) łącznie zanotowali 22 asysty i 26 celnych rzutów z gry.

Jaki jest rekord Bucksów w kolejnych meczach?

Milwaukee prowadzi 4-1 po drugiej serii pojedynku.

Khris Middleton wykluczony na korzyść Pax

Napastnik zostanie zawieszony w meczu przeciwko Kings z powodu leczenia kontuzji prawego kolana. Będzie to piąty mecz, który Middleton opuścił w tym sezonie, z czego cztery w kolejnych meczach. Swój pierwszy mecz jeden po drugim rozegrał 4 stycznia w San Antonio, grając 15 minut w pierwszej połowie przeciwko Spurs w meczu transmitowanym przez telewizję w całym kraju.

READ  Phillies zwyciężają w NL Wild Card Game 2023 1

Czy Giannis gra?

Tak, za każdą złotówkę. Kandydat na MVP pojawił się późno w raporcie dotyczącym kontuzji z powodu kontuzji prawego barku, ale przeszedł normalną rozgrzewkę przed meczem i został dopuszczony do gry. Zagrał w 28 meczach z rzędu, co jest jego najdłuższą passą od czasu rozegrania 31 meczów z rzędu w sezonie 2020–21. W tym sezonie nie opuścił ani jednego spotkania Bucksów.

Jaki jest rekord Bucksów bez Giannisa?

1-0: Bucks pokonali Raptors 15 listopada.

Raport dotyczący obrażeń Paxa

• Giannis Antetokounmpo, wątpliwy (siniak prawego ramienia)
  • Khris Middleton wypada (leczenie kontuzji prawego kolana)
  • Chris Livingstone nieobecny (choroba niezwiązana z koronawirusem)
  • Jae Crowder wypada z gry (operacja lewego mięśnia przywodziciela)

Startery Bucksa

• gwardia: Damian Lillard, właściciel Beasley
  • Atakujący: Giannis Antetokounmpo i Andre Jackson Jr
  • Centrum: Brooka Lopeza

Kursy Bucks vs. Kings, over/under i moneyline

Milwaukee spadło do 3,5-punktowego faworyta nad Sacramento, a wynik powyżej/poniżej wynosi 246,5 punktu. Linia pieniężna wynosi -165 dla Bucksów i +135 dla Kings, Według BetMGM.