28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Byron Buxton doznał kontuzji podczas środowego meczu pomiędzy Twins i White Sox

Byron Buxton doznał kontuzji podczas środowego meczu pomiędzy Twins i White Sox

CHICAGO – Po powitaniu bliźniaków Carlosa Correę I Joannę Duran W kolejnych dniach wracali z listy kontuzjowanych i przegrywali Byrona Buxtona Ze środowego meczu z Chicago White Sox z powodu bólu prawego kolana.

Oczekuje się, że Buxton przejdzie rezonans magnetyczny po powrocie Bliźniaków do Minneapolis, ale Ctr Rocco Baldelliego Nie chciałem spekulować na temat ciężkości kontuzji.

„Dziś rano był po prostu sobą i to właśnie wydarzyło się podczas meczu” – powiedział Baldelli. – Poza tym jest dobry. Wykonał całą swoją pracę i był gotowy do gry.

Buxton, który po meczu odmówił wypowiadania się, próbował ukraść drugą bazę w trzech kolejnych rzutach z pełnym autem Trevora Larnacha W drugiej połowie. Został wyrzucony po uderzeniu Larnacha i zwolnił bieg, zanim dotarł do drugiej bazy. Buxton ostrożnie zszedł z boiska i nie wrócił.

„Nakręcimy trochę filmów, żebyśmy wiedzieli, z czym mamy do czynienia, i od tego zaczniemy” – powiedział Baldelli. „Właściwie nie mam wiele do dodania. Do tej pory spisał się dobrze. Rozegraliśmy właśnie 13 meczów”. [games] W jednym rzędzie. Skorzystamy [Thursday’s] „Dzień wolny, odpocznij, oceń, na jakim etapie jesteśmy fizycznie i prawdopodobnie dowiemy się więcej w piątek”.

Buxton, który w zeszłym roku był używany wyłącznie jako pałkarz, prawdopodobnie przekroczył oczekiwania, jeśli chodzi o ilość zagrań w pierwszym miesiącu sezonu. Zagrał w 28 z pierwszych 30 meczów klubu, z czego 20 na środku obrony. W październiku ubiegłego roku przeszedł fleksorektomię prawego kolana.

Przechadzał się po budynku klubu po środowym meczu, który według jego kolegów z drużyny był dobrą wiadomością.

„Rozmawiałem z nim” – powiedział Ryan Jeffers. „Jest w dobrym nastroju. Nie ma wiele do powiedzenia na ten temat. Nie wiem za bardzo o czym”. [the injury] On, ale powiedział kilka podnoszących na duchu słów i wydawał się być w dobrym nastroju. Uznajmy to za dobry znak.”

READ  Red Sox vs. Giganci 2 maja

Plouffe oddaje strzał… ponownie

W małym déjà vu, Aleksiej Kiriłłow Rozmawiał z byłym zawodnikiem Twins Trevora Plouffe’aktóry podczas podróży pracował jako analityk w Bally Sports North, kiedy w środę spojrzał na klubowy zegar i zobaczył 11:11.

Stało się to w zeszłym roku przed meczem w Oakland. Plouffe powiedział Kirillovowi, że o 11:11 skorzystał ze swojego życzenia, aby uderzyć Homera. Kiedy Kirillov wrócił w trakcie meczu, skinął na Plouffe, zanim przekroczył bazę domową.

W środę w piątej rundzie Kirillov zaliczył swój drugi home run w sezonie.

„Spojrzeliśmy na zegar i to samo: 11:11. Spojrzeliśmy na siebie, a on powiedział: «OK, jesteśmy»” – powiedział Kirillov, który ponownie wskazał na Plouffe'a w kabinie nadawczej. „To była zabawa”.

Te dwa mecze to jedyne dwa razy, w których Plouffe przewidział homer dla Kirillova.

„Mamy coś dobrego” – powiedział Kiriłłow. „Nie wiem, czy moglibyśmy to robić codziennie”.

itp.

Brooke Stewart Homer poddał się łapaczowi White Sox Corey'a Lee Według Elias Sports Bureau w środę w siódmej rundzie zakończył swoją trwającą 25 rund passę bez punktów, co było najdłuższą passą aktywnych graczy w głównych ligach.

• Trener łapania White Sox Drew Buteraktóry spędził cztery sezony grając dla Bliźniaków od 2010 do 2013 roku, został wyrzucony przez sędziego bazy domowej Jamesa Hoya W pierwszej rundzie środa kłócić się o piłki i uderzenia.

• Bliźniacy wybrali kontrakt Caleba Bushleya Przed środowym meczem praworęczny dołożył do swojego dorobku. Cody’ego Funderburka Został wybrany do klasy AAA. Buechley miał bilans 3-1 z ERA na poziomie 4,00 w pięciu startach dla St. Paul Saints, 30 strikeoutach i czterech spacerach w 27 rundach.