28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto, co pojawi się w Super Nintendo World w Universal Orlando

Oto, co pojawi się w Super Nintendo World w Universal Orlando

Otwarcie obszaru Super Nintendo World w Universal Studios w Orlando w przyszłym roku obejmie wszystkie atrakcje z parków tematycznych w Hollywood i Japonii, w tym pierwszy świat Donkey Kong Country w Stanach Zjednoczonych. To zależy Najnowszy zwiastun Universalu za czwarty park w Orlando, Epic Universe, co daje pewną jasność co do tego, czego goście mogą się spodziewać w dniu otwarcia w 2025 roku.

Universal Orlando będzie także gospodarzem pierwszej edycji Przygoda Yoshiego W Japonii interaktywne doświadczenie dla całej rodziny, które łączy jednorazowe pojazdy z motywem Yoshi z poszukiwaniem skarbów w postaci świecących jaj. Inne interaktywne atrakcje zwane „Master Challenges” zostaną również rozmieszczone w krainie inspirowanej Nintendo. Te wyzwania w minigrach dają gościom cyfrowe klucze, których można użyć do gry w Bowser Jr. Shadow Showdown, w którym Universal mówi, że „będziesz walczyć o odzyskanie Złotego Grzyba od Bowsera Jr.”

Mario– Tematyczne jedzenie będzie można kupić w Toadstool Café. Menu nie jest jeszcze dostępne do przeglądania, ale wygląda na to, że będzie dostępne Podobne do tego, co faktycznie gotuje Toad W Hollywood Parku. Zgodnie z typową tradycją parków rozrywki, przez cały dzień można organizować spotkania z postaciami, aby zrobić sobie selfie z Mario, Luigim, księżniczką Peach i Toadem.

Super Nintendo World to technicznie jedna kraina z dwoma regionami. Donkey Kong Country – oddzielony od Super Mario Land charakterystycznym zielonym „rurowym” tunelem – jest opisywany jako mający „bardziej tropikalny klimat”. Universal nie podał żadnych dodatkowych szczegółów na temat atrakcji, jakie będzie zawierać ta część parku, poza flagową przejażdżką Mine-Cart Madness, ale twierdzi, że przekaże więcej szczegółów „w nadchodzących miesiącach”.

READ  Nintendo przejmuje studio Hogwarts Legacy Port od Embracer Group