3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Decyzja biznesowa” – Alabama WR Isaiah Bond angażuje się w Teksas

„Decyzja biznesowa” – Alabama WR Isaiah Bond angażuje się w Teksas

Skrzydłowy ze stanu Alabama, Isaiah Bond, związał się z drużyną Teksasu, co nazwał „decyzją biznesową” po odejściu trenera Nicka Sabana na emeryturę.

„Podobnie jak w świecie biznesu, podejmujesz decyzję, która jest najlepsza dla Twojej firmy” – powiedział Bond w niedzielnej rozmowie telefonicznej z ESPN. „Moja firma jest teraz moim zapasem poborowym. Czuję, że stawiam się w sytuacji, w której mogę go zwiększyć i mieć lepszy zapas”.

Bond, który właśnie skończył drugi rok, odwiedził Teksas w ten weekend i podczas tej wizyty poświęcił się pracownikom.

Bond był pierwszym zawodnikiem Alabamy, który wszedł na portal transferowy NCAA po przejściu Sabana na emeryturę. Skończył na grze dla Steve'a Sarkisiana, byłego koordynatora ofensywy stanu Alabama, który w swoim trzecim sezonie w Austin poprowadził Teksas do College Football Playoff.

Bond powiedział, że powód jego opuszczenia Alabamy był bezpośrednio związany z przejściem Sabana na emeryturę. Zobowiązał się pozostać na stanowisku przez kolejny rok, a następnie po niespodziewanym przejściu na emeryturę zmienił kurs.

– Na sto procent – ​​powiedział. „To była decyzja, która skłoniła mnie do odejścia”.

Bond powiedział, że nowy trener Alabamy, Calen DeBoer, skontaktował się z nim i nie odpisał. Bond powiedział, że Sarkeesian agresywnie zwerbował go do szkoły średniej w Teksasie, a w ten weekend szybko odnowili kontakt. Powiedział, że Sarkisian, atakujący w Teksasie, jest jednym z najlepszych ofensywnych umysłów w futbolu uniwersyteckim.

„Podoba mi się cały pakiet, jaki się z tym wiąże” – powiedział Bond o Teksasie. „Świetny rozgrywający, mają świetną linię ofensywną. Poczułem, że to świetne miejsce dla mnie”.

W tym sezonie Bond przewodził Alabamie pod względem chwytów, a w 2024 r. będzie jednym z głównych celów rozgrywającego Teksasu, Quinna Ewersa. Bond znalazł się na liście 100 najlepszych zawodników ESPN i zakończył sezon z 48 złapaniami, 668 jardami i czterema przyłożeniami.

READ  Draymond Green wraca do obiektu Warriors po zawieszeniu – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

To odbierający o wzroście 170 cm wzrostu i wadze 182 funtów, który wejdzie w sezon 2024 jako prawdziwy student pierwszego roku i znajdzie się w środku czołowej grupy skrzydłowych w drafcie NFL w 2025 r. Bond był odbiorcą jednego z najbardziej słynne zagrania sezonu 2023, w których zdobył swoje czwarte i 31. podanie przyłożenia w sztuce znanej jako „Grabarz”, aby pokonać Auburn.

W 2024 r. Bond powinien mieć lepszą pozycję do łapania większej liczby podań. W jednym meczu mniej Ewers rzucił piłkę 110 razy więcej niż Jalen Milroe.

Zapytany, czy łapanie piłek od Ewersa jest dla niego atrakcją, Bond odpowiedział: „Na sto procent. Jest świetnym rozgrywającym, który podaje do kieszeni. Jest głównym wyborem w przyszłorocznym drafcie. Ja też byłbym głównym wyborem. Byłby dobre połączenie.”

Dołączenie do Teksańczyków powinno dać Bondowi szansę zaprezentowania swoich umiejętności w otwartym ataku, który w dużej mierze będzie opierał się na podaniach.

Ewers ogłosił w tym tygodniu, że wróci na sezon seniorski, co zapewni mu miejsce w najwyższej klasie draftu w 2025 r. Teksas powraca również do doświadczonej linii ofensywnej, prowadzonej przez lewego obrońcę Kelvina Banksa, wschodzącego juniora, który ma zostać główną perspektywą w 2024 r.

Teksańczycy tracą trzech najlepszych skrzydłowych i pięciu najlepszych zawodników drużyny tego sezonu na rzecz NFL: Xaviera Worthy'ego, Adonai Mitchella, Jordana Whittingtona, ciasnego końca J'Taviona Sandersa i tylnego obrońcy Jonathona Brooksa.

Teksańczycy dodali także do tej klasy transferowej byłego skrzydłowego Houston Matthew Goldena. Miał 13 niszczycieli czołgów w ciągu dwóch sezonów dla Cougars. Teksas wyraził również zainteresowanie transferem Silasa Boldena ze stanu Oregon.

Oprócz współpracy z Sarkisianem Bond powiedział, że nie może się doczekać pracy pod okiem trenera skrzydłowych Chrisa Jacksona, który ma pięcioletnie doświadczenie w trenowaniu skrzydłowych NFL.

READ  Zgony w wypadkach samochodowych w piłce nożnej UGA: Pasażerowie ranni w wypadku samochodowym, w którym zginął gracz i pracownik zidentyfikowani po uroczystościach turniejowych

„To była naprawdę decyzja biznesowa” – powiedział Bond. „Nie noszę w sercu nienawiści. Nie mam nic osobistego. Zrobię to, co najlepsze dla mnie i mojej rodziny”.