7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Patriots tracą prowadzenie i wracają, by zwyciężyć 29-25 nad Bills

Patriots tracą prowadzenie i wracają, by zwyciężyć 29-25 nad Bills

Bills byli w stanie utrzymać Giants poza strefą końcową w ostatnich sekundach 6. tygodnia, ale nie byli w stanie zrobić tego ponownie w 7. tygodniu.

Rozgrywający Patriots, Mac Jones, uderzył Mike’a Gesickiego z jardu na 12 sekund przed końcem, a New England pokonała u siebie swoich rywali z AFC East 29-25. Dzięki zwycięstwu Patriots mają bilans 2-5 w sezonie, a bilans Bills wynosi obecnie 4-3.

Jones rozpoczął zwycięską passę od uderzenia biegacza Rhamondre Stevensona podaniem, które Stevenson wykorzystał, zdobywając 41 jardów. Na boisku oznaczono niekwalifikującego się odbiorcę, ale sędziowie zajęli się tym po konsultacji. Następnie Jones połączył się z Hunterem Henrym, skrzydłowym DeVante Parkerem i Stevensonem, zdobywając więcej jardów, a obrońca Billsa, Christian Benford, został ukarany flagą za przeszkadzanie w podaniach na linii pierwszego jarda i ustalił wynik.

Jones uzyskał 25 z 30 punktów na 272 jardy i dwa przyłożenia w swoim najlepszym występie w sezonie 2023. Stevenson miał 85 jardów w ataku, Demario Douglas 74, a w ciągu dnia dla Nowej Anglii złapano dziewięciu odbiorców podań.

Kendrick Bourne był jednym z tych odbierających, ale przegrał faul na 30 jardach Patriots po tym, jak Bills zmniejszyli prowadzenie Nowej Anglii do 22-17 na 5:32 przed końcem meczu. Zespół Bills wyprowadził Josha Allena po przyziemieniu i dwupunktowej konwersji i objął pierwsze prowadzenie popołudniu, ale obrona nie była w stanie zapewnić sobie ostatniego zatrzymania.

Allen przechwycił piłkę w pierwszej ofensywnej grze Billsów, po czym zdobył 27 z 40 na 265 jardów i dwa przyłożenia na resztę dystansu. Po tym wyniku Patriots prowadzili 10:0, a Bills nie wykorzystali gola z gry i nie zdołali wykorzystać czwartej straty w innych zagraniach, które będą miały duże znaczenie, gdy będą wspominać niedzielną porażkę.

Wrócą do gry przeciwko Bucs u siebie w czwartkowy wieczór, podczas gdy Patriots udają się do Miami na kolejny pojedynek dywizji.

READ  Termin wymiany handlowej w NFL 2023: Davante Adams i Chase Young wśród 10 graczy, których należy przenieść do nowego zespołu