3 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nintendo nie planuje ogłaszać nowego aktora głosowego Mario przed premierą Wonder

Nintendo nie planuje ogłaszać nowego aktora głosowego Mario przed premierą Wonder

Obraz: Nintendo

Nintendo potwierdziło, że nowy aktor głosowy Mario zostanie ujawniony w napisach końcowych Super Mario Bros. Wonder i nie będzie żadnych specjalnych ogłoszeń przed tym wydaniem.

W rozmowie z IGN na Nintendo Live 2023 prezes Nintendo of America Doug Bowser potwierdził, że do czasu premiery gry nie zostanie ujawniona żadna nazwa, a także wspomniał, że wcześniej nie będzie żadnego oficjalnego ogłoszenia. Oto dokładnie, co miał do powiedzenia:

„Pozwolimy, aby to się stało i będzie to widoczne w napisach końcowych, a ludzie będą już wiedzieć, kim jest nowa osoba, ale nie planujemy ogłaszać tego z wyprzedzeniem”.

W poprzednim oświadczeniu Nintendo zalecono fanom, aby „poczekali do premiery gry”, aby dowiedzieć się o nowych aktorach głosowych w „Mario i/lub Luigim”.

Doug Bowser wspomniał także, że Charles był pozornie „bardzo podekscytowany” swoją nową rolą i że Nintendo nie może się doczekać „dalszego reprezentowania” Królestwa Grzybów w miarę postępów Mario.

Niestety, sam Martinet zdaje się nie do końca rozumieć rolę nowego ambasadora – jak niedawno wspomniał na konferencji, że nie jest jeszcze do końca pewien, na czym ona będzie polegać, i zapewnił, że będzie się jej uczył wraz z fanami.