1 października, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Blue Jays pokonali Grand Slam w parku w historycznej porażce Red Sox

Blue Jays pokonali Grand Slam w parku w historycznej porażce Red Sox

gra

Rozgrywający Blue Jays, Rimmel Tapia, strzelił rzadką wygraną w Grand Slam w piątek wieczorem w historycznym meczu 28-5 w Toronto z Boston Red Sox na Fenway Park.

Tapia pomógł w wyczynie okropną grą defensywną swojego odpowiednika, środkowego gracza Red Sox, Garena Dorana.

W zależności od jego reakcji, Tapia uderzył w to, co myślał, że będzie łatwym przejściem na pole środkowe, aby ukończyć trzecią rundę z dwoma końcami i załadowanymi podstawami. Ale Duran nigdy nie znalazł piłki, a ona po prostu uniosła się nad jego głową. Aby spotęgować jego kłopoty, Duran nie próbował wrócić i odzyskać piłkę.

Tapia ścigała się wokół baz i z łatwością strzeliła gola, umieszczając na szachownicy cztery przejazdy, podczas gdy Blue Jays zwiększyli swoją przewagę do 10-0.

Według Sarah Lange . z MLB, Wielki Szlem w Tapia Inside the Park jest pierwszym dużym turniejem od czasu Michaela A. Taylor wyróżniony w 2017 roku. To już drugi raz w historii Blue Jays (Junior Felix również dokonał wyczynu na Fenway w 1989 roku).

„Uderzyłem go lufą, ale jednocześnie nie sądziłem, że zajdzie daleko” – powiedziała Tapia przez tłumacza.

Duran opisał utratę piłki jako „najbardziej desperackie uczucie, jakie kiedykolwiek czułeś” i wyjaśnił, dlaczego nie wykonał kolejnego ruchu, aby później odzyskać piłkę.

READ  NBA Draft 2022: Paulo Banchero został nazwany pierwszym wyborem w klasyfikacji generalnej przez Orlando Magic

– Zgubiłem ją o zmierzchu – powiedział Doran. „To się zdarza. (Alex Verdugo) tam był. Oczywiście powinienem był zrobić krok lub dwa. Już pobiłby mnie na piłkę. Po prostu nie chcę mu wchodzić w drogę.

Blue Jays ciągle go stamtąd nalewał.

Toronto ukończyło 28 biegów Aby ustanowić nowy rekord zespołu, łamiąc poprzedni znak wyznaczony w 1978 r. o cztery biegi. 28 przebiegów Był to także najbardziej znany Red Sox, jaki kiedykolwiek zrezygnowałprzewyższając dwadzieścia siedem, z których zrezygnowali w meczu z Cleveland w 1923 roku.

sala sławy: Tegoroczna impreza będzie żywą, oddychającą lekcją historii dla mniejszości w baseballu

Strefy lądowania Juan Soto: Siedem możliwych miejsc docelowych dla Citizens All-Star Player

Zapisz się do naszego newslettera sportowego: Wszystkie wiadomości sportowe, które musisz znać, trafiają prosto do Ciebie!

Tylko cztery drużyny W jednej grze strzelili już więcej runów niż Blue Jays Czasy współczesne: 1950 Red Sox (29); 1955 White Sox (29); Odważni 2020 (29); i 2007 Rangers (30).

Każdy członek początkowego składu Blue Jays zdobył w piątek co najmniej dwa uderzenia, a zespół zakończył z wynikiem 29 – kolejny rekord franczyzy.

Toronto zdobyło jeden przejazd w pierwszym, dwa w drugim, siedem w trzecim, cztery w czwartym, 11 w piątym, dwa w szóstym i jeden w dziewiątym, kiedy Red Sox wyprzedził trzeciego bazowego Yulmera Sancheza do mety wyścig. się śmiechem.

Red Sox używał w grze siedmiu strzelanek. Wielbiciele Jake Dickman i Hirokazu Sawamura są jedynymi, którzy nie pobiegli.

Wkład: Associated Press