30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Janet Jackson, Kesha i nie tylko na NYFW – Christian Siriano – WWD

Janet Jackson, Kesha i nie tylko na NYFW – Christian Siriano – WWD

Jeszcze zanim Sia pojawiła się i zaskoczyła publiczność dwiema piosenkami na żywo w finale, występ Christiana Siriano był pełen gwiazd i pełen akcji.

Wśród osobistości obecnych na pokazie była Janet Jackson, która uczestniczyła w występie Siriano po raz drugi po swoim pierwszym występie jesienią ubiegłego roku; Kesha i Avril Lavigne, które cały czas rozmawiały; Quinta Bronson; Laverne Cox; Padma Lakszmi; Laura Linney; Rosie Perez; Sarah Hyland, Alicia Silverstone,

„Myślę, że moglibyśmy uznać go za naszego przyjaciela” – powiedział Lenny, wskazując stojącego obok niej Pereza i opowiadając o ich związku z projektantem. „Myślę, że każda kobieta tutaj uważa Christiana za swojego przyjaciela. Jest taki miły i niesamowicie utalentowany. Uwielbiam to, że widzi piękno, gdziekolwiek spojrzy.

„Myślę, że kiedy go spotykasz, staje się to doświadczeniem, a potem związkiem” – dodał Perez. „Zaprzyjaźniasz się, piszesz SMS-y, dzwonisz, wychodzisz na kolację, spędzasz czas i to nie jest normalne. On nie ma wielkiego ego”.

Tego popołudnia Siriano świętował 15-lecie swojej marki; Zapytana, jak obchodziły swoje ulubione urodziny, Leni odpowiedziała: „Miała mnóstwo urodzin”.

„11-ty był dobrym dniem” – powiedziała – „wybrałabym 11-tego”. „Było ciasto czekoladowe i woskowane usta”.

Dla Pereza Boże Narodzenie to najwspanialszy dzień w roku.

„Każde urodziny to moje ulubione święto, moje urodziny” – powiedziała.

Podczas występu Silverstone usiadła z ręką na kolanie Lenny’ego i oboje byli pod wrażeniem. Ubrana w szczególnie delikatną sukienkę Hyland trzymała obie dłonie na jej policzkach i była na skraju szoku.

READ  Justin Bieber ma pozytywny wynik testu na COVID-19 i przełożył koncert w Las Vegas na lato