22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po swoim hitowym zwiastunie „Bad” Martin Short otrzymuje wyrazy miłości od swoich hollywoodzkich rówieśników.

Po swoim hitowym zwiastunie „Bad” Martin Short otrzymuje wyrazy miłości od swoich hollywoodzkich rówieśników.

Martin Short cieszy się ogromną popularnością po kontrowersyjnym artykule na temat aktora.

W piątek (8 września) Lista Opublikował artykuł zatytułowany „Dlaczego znosimy kontakt z Martinem Shortem”, który określił jako „porażająco nieśmieszny”.

„W trakcie jego ewolucji od komika, przez zmartwioną gwiazdę filmową, przez dwukrotnego nieudanego gospodarza talk-show, po entuzjastycznego artystę śpiewającego i tańczącego, zmarszczyłem nos” – stwierdził w artykule pisarz Dan Kois.

„Za każdym razem, gdy nosi absurdalny strój, mówi coś nieprzyzwoitego lub komplementuje publiczność, mam ochotę krzyczeć do ekranu: Dlaczego taki jesteś?”

Twierdzenia Koisa odbiły się szerokim echem, a media społecznościowe zapełniły się postami wyjaśniającymi, dlaczego artykuł był „zły” i „wprowadzający w błąd”. W momencie pisania tego tekstu w sobotę (9 września) Short był najpopularniejszym tematem na X/Twitterze.

krótkie klipy z SNLjego wspaniałe role w serialach komediowych takich jak Jeśli ostudzisz swój entuzjazm, rozwój zostanie zatrzymany I Nowoczesna rodzinaPonadto szeroko udostępniane są jego wywiady wraz z wyrazami wsparcia dla aktora.

Ben Stiller napisał: „Martin Short to geniusz komedii. Koniec historii”. Dziedziczenie Aktor J. Smith Cameron dodał: „Niesławna winieta Martina jest pełna fragmentów lub odniesień do postaci, które pisarz uważa za irytujące w jakiś sposób, ale jest tak zabawna, że ​​esej sam w sobie jest walentynką”.

John Cusack wtrącił się: „Nie wiem, o czym ludzie mówią o Martinie Shortie, ale jego walka bokserska z panem Rogersem jest moją ulubioną”.

Niedługo po opublikowaniu artykułu pt. To jest Spinal Tap I Lepiej zawołaj Saula Aktor Michael McKean napisał: „Jay ujawnił już całe opowiadanie Martina, prawda?”

Logo Amazona Prime

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

Short, który obecnie występuje u boku Steve’a Martina i Seleny Gomez Tylko morderstwa w budynkuZasłynął jako komik pod koniec lat 70.

(Craig Blankenhorn / Hulu)

W 1984 roku dołączył do ekipy filmowej Sobotnia noc na żywoGdzie stworzył postać Jiminy’ego Glicka.

W tej samej dekadzie 73-letni kanadyjski gwiazdor zadebiutował na Broadwayu i zagrał w filmach, w tym w… Trzech przyjaciół I przestrzeń wewnętrzna. Do jego innych osiągnięć należy remake filmu z 1991 roku Ojciec panny młodeji Tima Burtona Mars atakuje! (1996).

Od 2015 roku koncertuje ze swoim stałym współpracownikiem Martinem, a w 2017 roku film specjalny nakręcony dla Netflix otrzymał cztery nominacje do nagrody Emmy.

Kurs Tylko morderstwa w budynku, w którym gra reżysera na Broadwayu i detektywa Olivera Putnama na pół etatu, przyniósł mu nominację do nagrody Emmy dla najlepszego aktora pierwszoplanowego w serialu komediowym. Ogólnie rzecz biorąc, zdobył dwie nagrody Emmy i nagrodę Tony.