18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

ŁAMANIE: Ogłoszono nowy cel podróży na Disney Island: „Disney Lookout Cay at Lighthouse Point” przy D23

ŁAMANIE: Ogłoszono nowy cel podróży na Disney Island: „Disney Lookout Cay at Lighthouse Point” przy D23

Disney pracuje obecnie nad nową wyspą – Disney Lookout Cay w Lighthouse Point. Firma ogłosiła tę wiadomość w sobotę na Destination D23.

Disney’s Lookout Cay w Lighthouse Point

Nowym kierunkiem Disney Cruise Line na wyspie Eleuthera będzie tętniący życiem kurort na plaży wypełniony kolorami i energią bahamskiej sztuki. Oprócz dziewiczych plaż na rodziny czeka centrum rozrywki, restauracje i sklepy, wodny plac zabaw, pawilon kulturalny i nie tylko. (koncepcja artysty)

Disney’s Lookout Cay w Lighthouse Point na Bahamach, Według bloga Disney Parks, będzie „celebrować wyjątkowe naturalne piękno, tradycje i kunszt narodu”. Grafika koncepcyjna została również pokazana na scenie oraz podczas oficjalnej transmisji na żywo.

Disney od lat opracowuje specjalne miejsce docelowe dla Disney Cruise Line w Lighthouse Point, a budowa projektu rozpocznie się w marcu 2022 r., po pierwotnym ogłoszeniu w 2019 r. „Święto parków, doświadczeń i produktów Disneya: wczoraj, dzisiaj i Jutro” Prezentacja w Destination D23 po raz pierwszy dała nam nazwę Projekt.

Jeśli zastanawiasz się nad rezerwacją rejsu do Lookout Cay, skontaktuj się z naszym oficjalnym biurem podróżyBądź naszym gościem na świętaPozwól im zająć się całym procesem rezerwacji za Ciebie!

Disney Lookout Cay w Lighthouse Point znajduje się na końcu wyspy Eleuthera i będzie wykorzystywać 90% energii słonecznej, aby chronić środowisko. Będzie to drugi specjalny cel Disneya na Bahamach, zaraz po Disney’s Castaway Cay. Disney Cruise Line rozpocznie rejsy do Disney Lookout Cay w Lighthouse Point w 2024 roku. Z rejsami z wizytą do miejsca docelowego obecnie oferowanymi w Disney Magic w czerwcu.

Linia wycieczkowa Disneya

Skarb Disneya 1200x676 1
(Disneya)

Disney Lookout Cay w Lighthouse Point to najnowsze osiągnięcie w tym, co blog Disney Parks opisuje jako „okres wzrostu jak nigdy dotąd” dla Disney Cruise Line.

Disney Cruise Line ujawnił szczegóły dotyczące swojego szóstego statku, Disney Treasure, na kilka dni poprzedzających Destination D23 2023. Statek będzie miał ten sam rozmiar i konstrukcję co Disney Wish, który został zwodowany w 2022 r. i będzie wyposażony w „Coco” i Marvel- inspirowane pokazami kolacji oraz salonem skupionym wokół „Rejsu po dżungli”, wersji „AquaMouse”, wprowadzonej w Disney Wish jako „pierwsza atrakcja na morzu”. Disney Treasure rozpocznie swój dziewiczy rejs 21 grudnia 2024 roku. Wszystkie szczegóły dotyczące Disney Treasure znajdziesz tutaj.

READ  Trasa „Renaissance” Beyoncé anuluje Pittsburgh Stop, zmienia harmonogram Seattle i Kansas City na „Production Logistics” – ostateczny termin

Disney Cruise Line podzielił się także nazwą swojego nadchodzącego siódmego statku podczas Destination D23 – Disney Adventure. Będzie to pierwszy statek Disneya, który wypłynie z Singapuru i całej Azji Południowo-Wschodniej i „będzie oferował usługi Disneya, opowiadanie historii i rozrywkę, którą wszyscy znają i kochają” – podaje blog Disney Parks Blog. Nie ustalono daty dziewiczego rejsu, ale oczekuje się, że Disney Adventure wypłynie w 2025 lub 2026 roku.

Czy planujesz odwiedzić Disney Lookout Cay w Lighthouse Point, kiedy w końcu zostanie otwarta? Jaki nadchodzący projekt Disney Cruise Line najbardziej Cię ekscytuje? Daj nam znać w komentarzach.

Najnowsze wiadomości i informacje na temat parków Disneya można znaleźć na stronie WDW News Today na Świergot, FacebookI Instagrama.