28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jessica Simpson ostrzega Britney Spears przed nadmiernymi wydatkami w obliczu problemów finansowych

Jessica Simpson ostrzega Britney Spears przed nadmiernymi wydatkami w obliczu problemów finansowych

Jessiki Simpson


$$$ wydaje ostrzeżenie dla Britney Spears

…Odpręż się na święta!!!


Jessiki Simpson Wydał ostrzeżenie dla Britney Spears O jej finansach… powiedz tej gwieździe popu, żeby uważała na wystawne wakacje, bo to naprawdę łatwy sposób na zmarnowanie pieniędzy!!!

Piosenkarka podzieliła się tą radą opuszczając LAX we wtorek… podczas rozmowy ze znajomą, która wypytywała ją o ten temat — mianowicie o to, że sytuacja finansowa Britney jest w opłakanym stanie.

Obejrzyj… Jessica przyznaje, że sama jeździ na wiele luksusowych wakacji, które szybko mogą się drogo kosztować — chyba że masz niedźwiedzicę, która czasami chce ci pomóc, a wygląda na to, że Jessica to robi. Tak czy inaczej, w końcu docierają do samej Britney… i GS ma pomysły.

Kiedy przyniosłem jej nasze raporty na temat wydatków Britney Dużo więcej niż ty Jess przyznaje, że w dzisiejszych czasach – zwłaszcza gdy lecisz samolotem… Loty pierwszą klasą z pewnością mogą wypalić komuś dziurę w kieszeni, zwłaszcza jeśli nie jesteś ostrożny.

Pamiętajcie… z naszych źródeł dowiadujemy się, że Britney wcale nie jest ostrożna – więc słowa Jessiki w pełni mają tu zastosowanie – ale mimo to oferuje Britt trochę łaski.

Choć takie wycieczki mogą być drogie, żartuje, że zawsze warto je wspominać.

Jak już powiedzieliśmy na początku… księżniczce popu grozi bankructwo, wydając ogromne sumy pieniędzy na częste wyjazdy do Polinezji Francuskiej i na Hawaje. Powiedziano nam, że Britt regularnie podróżuje prywatnie i przekazuje setki tysięcy na swoje zakwaterowanie.

Hollywoodzki psychiatra, dr. Karol Zofia dopóki Wyraził zaniepokojenie W trosce o zdrowie Britney… co sugeruje, że artystka potrzebuje leków, a może nawet nowego konserwatora, aby utrzymać ją w ryzach.TMZ.com

Jessica nie posunęła się aż tak daleko w tym wywiadzie… ale wydawało się, że powiedziała coś w rodzaju: uważaj na swoje pieniądze, kochanie.READ  Potencjalny hit SAG siejący spustoszenie w letnich przebojach marketingowych – różnorodność