22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Detektyw, który ujawnił czat grupowy torby narciarskiej Gwyneth Paltrow: „komicznie łatwe”

Detektyw, który ujawnił czat grupowy torby narciarskiej Gwyneth Paltrow: „komicznie łatwe”

Aktualności

28 marca 2023 | 13:37

Internetowy śledczy, który odkrył czat grupowy przedstawiony później jako dowód w procesie Gwyneth Paltrow na stoku narciarskim, powiedział, że prześlizgnięcie się przez transkrypty zajęło „prawdopodobnie dwie minuty” – choć wprawiło to w zakłopotanie adwokata z sali sądowej.

Michael Fletcher – model CourtTV, który złamał kod i wysłał wiadomości grupy Meetup do zespołu obrony Paltrow – Julie Grant z sieci Włamanie do czatu grupowego nigdy nie było tak skomplikowane.

„To komiczne, jakie to było łatwe”, powiedział oszołomiony Fletcher.

„Powtarzali, że to najważniejszy dowód i nie mogli tego rozgryźć. Nie mieli pojęcia, jak otworzyć link”.

Widz o sokolich oczach ujawnił wiadomości w linku, który rzekomo zawierał materiał GoPro przedstawiający kolizję na stoku narciarskim w 2016 roku między Paltrow i Terry Sandersonem, 76-letnim emerytowanym okulistą.

Z wiadomości wynikało, że Craig Ramone – narciarz, który twierdzi, że jest jedynym naocznym świadkiem wypadku – wiedział, że drugą stroną wypadku była aktorka „Zakochanego Szekspira”.

Sanderson, który twierdzi, że wypadek spowodował u niego trwałe uszkodzenie mózgu, upiera się, że ani on, ani jego główny naoczny świadek nie wiedzieli, że Paltrow był skaterem, który go uderzył.

Michael Fletcher, detektyw techniczny z Kalifornii, który ujawnił wiadomości na czacie i wysłał je do zespołu obrony Paltrow.
Telewizja sądowa
Paltrow jest pozwana przez Terry’ego Sandersona, który twierdzi, że uderzyła go na stoku i spowodowała uszkodzenie mózgu.
POOL/AFP przez Getty Images

Ale rozmowa między członkami grupy narciarskiej Sanderson mówi co innego.

„Nie możesz tego wymyślić” — napisał Ramon na czacie.

„W zeszłą sobotę jej syn złamał rękę podczas jazdy na łyżwach w Park City. Gwyneth zatrzymała się w Montague. Poleciałem jej samolotem z lotniska Millionaire. Wkurza mnie to, że Gwyneth zabrała Terry’ego, a potem odleciała.”

Chat wyjaśnił, że Ramon wierzył, że Paltrow uderzył Sandersona na długo przed tym, jak Sanderson złożył pozew. Wygląda na to, że Sanderson i jego współpracownicy wiedzieli, że to aktorka była kobietą uczestniczącą w wypadku.

READ  Holly Willoughby została usunięta z anteny po ujawnieniu spisku mającego na celu jej porwanie i zamordowanie
Wiadomości na czacie były między członkami grupy narciarskiej Sanderson.
agencji Reutera
Fletcher wydawał się zaskoczony, że prawnicy nie mogli znaleźć sposobu na uzyskanie dostępu do łącza.
agencji Reutera

Podczas przesłuchania transmitowanego przez telewizję sądową Fletcher wydawał się zdumiony, że prawnicy tak oszukali na ekranie logowania, do którego prowadził link.

„Nie mogę uwierzyć, że jeszcze tego nie zrobili. To prawie żart”.

„Wszystko, co zrobiłem, to utworzyłem login do witryny. Jeśli witryna wymaga logowania, nie można uzyskać do niej dostępu bez logowania… wtedy link działa. To proste”.

Terry Sanderson pozwał Paltrow o 300 000 $ za wypadek w luksusowym ośrodku narciarskim w Utah w 2016 roku.
AP

Grant był zaniepokojony objawieniem.

„Więc to nie było tak, że link był zły, zły czy coś?” zapytała.

„Nie”, odpowiada Fletcher, który pracuje jako detektyw techniczny, ale twierdzi, że nie ma specjalnych umiejętności. „Nie ma nic złego w linku… może [I had] Wystarczy trochę zdrowego rozsądku”.

Sanderson pozwała Paltrow o ponad 300 000 $, twierdząc, że tego dnia lekkomyślnie jeździła na łyżwach w eleganckim ośrodku narciarskim w Utah.

z drutem


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/03/28/viewer-who-accessed-group-chat-in-paltrow-case-says-opening-link-was-just-common-sense/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site %20buttons & utm_campaign = witryna %20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL