3 maja, 2024

Atletico Madryt vs Barcelona, ​​​​La Liga: wątek meczowy, aktualizacje na żywo

Koniec meczu, Atletico 0:1 BarcelonaBarcelona jakoś uniknęła presji Atletico w drugiej połowie i znalazła sposób na zdobycie trzech punktów. To nie był wspaniały występ, ale mimo to wspaniałe zwycięstwo w jednym z najtrudniejszych warunków pogodowych w Hiszpanii.

Kopnij drugą połowę! Atletico 0:1 Barcelona: Wracając do środka Wando!

Pierwsza połowa, Atletico 0:1 BarcelonaBarcelona zdominowała pierwsze 20 minut i zdobyła swoją jedyną szansę. Atletico dominowało przez ostatnie 25 minut, stwarzając ogromne szanse i marnując je wszystkie. To jest pół historii.

Bramka!!! Atletico 0-1 Barcelona (Dembele 22′): Bara prowadź!!! Pedri biegnie samotnie przez środek i znajduje Javiego, który szybko się odwraca i podaje Ousmane Dembele, zdobywając świetny finisz i otwierającą bramkę!!!

Startowy! Atletico 0:0 Barcelona: Jesteśmy teraz w Madrycie!

jesteś mile widziany Wanda Metropolita!!! Wspaniały dom Atletico Madryt w stolicy Hiszpanii to ogromne miejsce La Liga Pojedynek między gospodarzami a Barceloną, którzy przystępują do tego meczu z szansą na zwiększenie przewagi w tabeli do trzech punktów, jeśli zapewnią sobie zwycięstwo na jednym z najtrudniejszych stadionów w kraju z zawsze dzikim przeciwnikiem . Diego Simeone Colchoneros. To musi być zabawne i zapraszamy do przyłączenia się do nas, aby śledzić i komentować całą akcję. Vamos!

(Uwaga: komentarze będą otwierane tylko wtedy, gdy pojawią się wiadomości o zespole, ponieważ nasi komentatorzy uwielbiają komentować, a czasami w sekcji komentarzy jest dużo komentarzy)

składy

Barcelona

Zaczynając od jedenastej: Ter Stegen Conde, Araujo, Christensen, Balde; De Jong, Busquets, Pedri; Dembele, Fati, Javi (4-3-3)

alternatywyPeña (GK), Tenas (GK), Eric, Alonso, Bellerin, Roberto, Casey, Toure, Rafinha, Ferran, Memphis

Atletico Madrid

Zaczynając od jedenastej: Oblak. Molina, Savic, Jimenez, Reneldo; Llorente, Cook, Barrios, Carrasco; Griezmann, Felix (4-4-2)

alternatywy: Grbic (GK), Gomis (GK), Felipe, Marco, Reguilón, Kondogbia, Witsel, De Paul, Saúl, Lemar, Correa, Morata

READ  Była gospodarz ESPN, Rachel Nichols, mówi, że jej współpracownicy „szpiegują” ją

Informacje o meczu

Quiz / wycieczka: 2022-23 La LigaRunda 16

data/godzina: niedziela, 8 stycznia 2023 r., 21:00 CET (Barcelona i Nigeria), 20:00 GMT (Wielka Brytania), 15:00 EST, 12:00 PST (USA), 1:30 IST (Indie), poniedziałek)

Miejsce: Wanda MetropolitaMadryt, Hiszpania

Reguła: José Luis Monoeira Montero

VAR: Alejandro Jose Hernandez Hernandez

Jak oglądasz

w telewizji: ESPN Deportes (USA), N/A (Kanada, Hiszpania), Viaplay Sports 1, ITV 4 (Wielka Brytania), SuperSport (Nigeria), Sports18 (Indie), inni

Połączony: ESPN+ (USA), LaLigaTV, ITVX (Wielka Brytania), DAZN (Hiszpania), inni

Dopasuj reguły tematyczne

Nie mamy tutaj wielu zasad, ale jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, dołączając do Matchday Series:

Nawet jeśli sędzia jest do bani albo przegramy mecz, Uważaj na przeklinanie. To jest zbyteczne. także, Nie rozmawiaj o nielegalnych linkach do przesyłania strumieniowego. Ci, którzy to uczynią, zostaną ostrzeżeni, A ci, którzy publikują linki, zostaną natychmiast zbanowani. wreszcie, Bądźcie dla siebie mili. To jest społeczeństwo Barcelony i nie musimy się obrażać.

Ciesz się z gry! Na zawsze, bez względu na konkurencję, VISCA EL BARAA!