18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Anya Taylor-Joy na premierze „Furiosa” miała na sobie przezroczystą, kolczastą sukienkę.

Anya Taylor-Joy na premierze „Furiosa” miała na sobie przezroczystą, kolczastą sukienkę.

Patrz, ale na pewno nie dotykaj.

Anya Taylor-Joy założyła na imprezę seksowną, przezroczystą złotą sukienkę pokrytą gigantycznymi kolcami Furiosa Premiera w Sydney w Australii w czwartek.

28-letnia gwiazda pojawiła się na czerwonym dywanie ubrana w złotą i srebrną mini sukienkę oraz nakrycie głowy z kolcami w kształcie strzałek – podobne do metalicznej złotej kolorystyki, która została wykorzystana do promocji jej nadchodzącego filmu. Mad Max prefiks.

Anya Taylor-Joy uczestniczy w australijskiej premierze filmu „Furiosa: A Mad Max Saga”.

Dona Arnolda/WireImage

według ludzie Magazine, sukienka pochodzi z kolekcji Wiosna/Lato 1996 Ryana Hastingsa i Paco Rabanne.

Furiosa: Saga Mad Maxa Jest to prequel reżysera George'a Millera do jego słynnego filmu z 2015 roku Max Max: Na drodze gniewu.

Anya Taylor-Joy na australijskiej premierze Furiosa: Mad Max Saga

Dona Arnolda/WireImage

W filmie Taylor-Joy gra Furiosę, zastępując postać graną przez Charlize Theron Droga gniewu. Prequel opowiada o młodej kobiecie Furiosie, która zostaje porwana z Zielonego Miejsca Wielu Matek i wpada w ręce dużej hordy motocyklistów dowodzonych przez watażkę Dementusa, który wyrusza na wojnę z… Droga gniewu Tyran Nieśmiertelny Joe. Podczas walki o dominację Furiosa musi przetrwać i zebrać środki, aby znaleźć drogę do domu. W rolach głównych wystąpili Chris Hemsworth i Tom Burke.

Warner Bros. wypuszcza Furiosa W Stanach Zjednoczonych 24 maja.

READ  Były doradca Trumpa krytykuje Donalda za post Taylor Swift: „Najsmutniejsza rzecz”