4 maja, 2024

Zespół Deiona Sandersa z Kolorado ponosi szokującą porażkę ze Stanfordem w 2. dogrywce

On gra

BOULDER, Kolorado — Trener piłki nożnej w Kolorado, Deion Sanders, nigdy nie widział czegoś takiego.

W piątkowy wieczór Buffaloes przegrali ze Stanford po podwójnej dogrywce 46:43. Jednak sposób, w jaki przegrali, zszokował go znacznie bardziej niż końcowy wynik. Po zdobyciu prowadzenia 29-0 w pierwszej połowie, upadły i po przerwie pozwoliły Stanfordowi na zdobycie gola przy każdym posiadaniu piłki przed całkowicie wyprzedaną publicznością na Folsom Field (53 154).

To osiem goli dla Stanforda w ośmiu jego posiadaniach, zaczynając od pięciu kolejnych przyłożeń na otwarcie drugiej połowy, a następnie gola z gry z 31 jardów, który pozwolił wygrać mecz po drugiej dogrywce.

Następnie powiedział: „To dla mnie trochę trudne. Robię, co w mojej mocy, i dziękuję wszystkim za cierpliwość”. „I dziękuję wszystkim za wasze serca, ponieważ jest to dla mnie bardzo trudne”.

Co jeszcze powiedział Deion Sanders?

Powiedział, że jest „naprawdę zdenerwowany” i „naprawdę zdenerwowany” tym, co zobaczył, ale spodziewał się też, że to się stanie. Po zdobyciu gola w każdym z pierwszych czterech posiadania piłki na początku meczu miał wrażenie, że jego zespół popada w samozadowolenie. On miał rację.

Teraz Buffaloes (4-3) żegnają się z pięcioma meczami w sezonie zasadniczym. Potrzebują jeszcze dwóch zwycięstw, aby zakwalifikować się do rozgrywek posezonowych, ale mogą mieć trudności z osiągnięciem tego celu po rozpoczęciu sezonu przy zwycięstwie 3:0 w narodowych barwach.

„Zrobię, co w mojej mocy, aby zachować spokój i poradzę sobie z tą konferencją prasową, ponieważ zasługujecie na moje najlepsze” – powiedziała Sanders reporterom. „I zrobię co w mojej mocy, aby ci to dać. Zaczęliśmy grę naprawdę dobrze i w pierwszej połowie wreszcie wszystko poszło tak, jak chciałem.

Następnie Sanders zadał pytanie:

„Dwadzieścia dziewięć (do) niczego, tak mi się wydaje” – powiedział. „Czy mam rację?”

Deion Sanders kwestionuje zaangażowanie graczy

Po tym, co wydarzyło się później, wynik do przerwy wydawał się historią starożytną. Jest to także część nowego pytania: Jaka jest największa wygrana w historii Stanford i największa przewaga w historii Kolorado?

READ  New York Jets QB Zach Wilson, zaczyna z Pittsburgh Steelers

Odpowiedzią było to, co wydarzyło się w piątek pewnej zimnej jesiennej nocy u podnóża Gór Skalistych. Stanford (2-5) walczył dalej, a Kolorado ciągle traciło skuteczność. Zespół Buffs zakończył mecz z 17 karami na 127 jardów, w tym częstymi problemami ze stratami w obronie.

Nawet syn rozgrywającego Sandersa, Shedeur, popełnił krytyczny błąd w końcówce meczu, przechwytując piłkę i kończąc drugą bramkę Colorado w dogrywce, zdobywając trzecią bramkę z linii dwóch jardów. Następnie Stanford rozegrał trzy akcje, zanim kopacz Joshua Carty kopnął zwycięskiego gola.

„To było po prostu głupie zagranie” – powiedział Sheder Sanders. „Po prostu to wyrzuciłem”.

Deion Sanders zgodził się w pewnym stopniu. „W tej sztuce wydarzyło się coś jeszcze” – powiedział, ale nie podał żadnych szczegółów. Bez tego przechwytu Colorado mogłoby przynajmniej strzelić gola z gry. Zamiast tego nie dostali nic, co ułatwiło Stanfordowi zwycięstwo zaraz potem.

„Nigdy nie musiał rzucać piłką” – powiedział Deion Sanders.

Odnosząc się do błędów Deion Sanders powiedział: „Jeśli masz zamiar wskazywać palcem, skieruj go na mnie”. Ale widzi też większy problem i powiedział swojej drużynie w szatni po meczu: brak zaangażowania i pasji.

„Muszą zdecydować, czy podoba im się ta gra, czy też” – powiedział Deion Sanders. „Bo kiedy coś ci się podoba, dajesz to bezwarunkowo. Dajesz z siebie wszystko, ale kiedy tego chcesz, to tylko przycisk, który naciskasz. Coś ci się podoba… i właśnie to robią w mediach społecznościowych”. musimy się zastanowić – czy im się to podoba? Czy może im się to podoba? Jest to dla mnie trudne, ponieważ to kocham. Kocham to. Bez wątpienia naprawdę kocham tę rzecz w 100% i chcę po prostu, żeby ludzie do siebie pasowali ja. Po prostu dopasuj się do mojej pasji i dopasuj. Po prostu dopasuj się do mojego serca, dopasuj moją miłość, dopasuj moją konsekwencję, po prostu dopasuj moje zachowanie, po prostu dopasuj każdą wyjątkową rzecz, którą daję tej grze.

READ  New York Red Bulls wycofują się z Mistrzostw Juniorów z powodu rzekomych incydentów rasistowskich na boisku

Dlaczego jego zespół poniósł tak sromotną porażkę?

Prowadzenie Buffs 29-0 zdawało się sugerować, że mecz się skończył. Taki był wynik na 2:57 do końca drugiej kwarty, po tym jak odbierający Xavier Weaver zdobył ostatnie z trzech przyłożeń w pierwszej połowie. Gwiazda narożnika Kolorado, Travis Hunter, zdobył kolejne przyłożenie dla Buffs przed przerwą i wyglądał, jakby był o krok od play-offu po tym, jak opuścił poprzednie trzy mecze z powodu pękniętej wątroby.

Hunter miał jednak swoje problemy w drugiej połowie. Nazywał się Elek Ayomanor i był studentem drugiego roku Stanford, który zakończył mecz z 13 złapaniami na 294 jardy i trzema przyłożeniami, a wszystko to po przerwie.

„Było kilka sztuk, które zagrał, i takich, których nie zagrał” – Deion Sanders powiedział o Hunterze. „Stało się, sztuki, których nie zagrał, zostały w końcu wyolbrzymione. Ale zagrania, które stworzył, utrzymały nas w grze”.

Świetny chwyt i wspaniały powrót

Jego najwspanialsza akcja, której nie rozegrał, miała miejsce po świetnym strzale Ayomorora w pierwszej dogrywce. Kolorado strzelił pierwszy gol w dogrywce, obejmując prowadzenie 43-36 po podaniu z odległości 4 jardów od Shedeura Sandersa do odbierającego Javona Antonio.

Następnie Stanford przejął kontrolę na własnej linii 25 jardów i mecz był rozstrzygnięty. Wszystko inne niż spadek oznacza porażkę.

Już po pierwszym snapie kardynała Stanford został ukarany karą za falstart, w wyniku którego piłka dobiła do 30.

W ich następnym ujęciu więcej magii pochodziło od Ayomor, kosztem Huntera. Rozgrywający Stanforda, Ashton Daniels, złapał strzał ze strzelby i rzucił go na lewą stronę boiska do Ayomora, który najwyraźniej złapał piłkę od tyłu hełmu Huntera, gdy ten wrócił do pola punktowego, aby uzyskać przyłożenie z 30 jardów, remisując piłka. Po dodatkowym punkcie było 43:43.

READ  Jeśli porozumienie nie zostanie osiągnięte, Justin Madubuike otrzyma tag franczyzowy

„Nie zagraliśmy dobrze, nie tylko Travis” – powiedział Sanders. „Myślę, że wszystko zaczęło się, gdy zrezygnowaliśmy z przyłożenia na 97 jardów, co jest absolutnie niedorzeczne. Wtedy wszystko się zaczęło. Wtedy zaczęło się całe to gówno, całe samozadowolenie, cały chaos”.

Ta sztuka również przeszła z Danielsa na Iomanor. Stało się to po drugim przyłożeniu Stanforda w trzeciej kwarcie, co pomogło drużynie Kolorado zmniejszyć prowadzenie do 29-12.

„Zadał naprawdę epicki występ” – powiedział o Ayomanorze trener Stanforda, Troy Taylor.

Daniels również miał świetny wieczór, wykonując 27 z 45 podań na 396 jardów, cztery przyłożenia i żadnych przechwytów.

„W tej chwili nie zbudowano”

Shedor Sanders nie chciał rozmawiać o tym, co powiedział jego ojciec na temat niektórych graczy, którzy nie lubili tej gry.

„Nie będę wskazywał palcami” – powiedział.

Trafił 33 z 48 jardów na 400 jardów i pięć przyłożeń dla Kolorado po jednym przechwycie. Hunter miał 13 chwytów na 140 jardów i dwa przyłożenia. Pomimo popełnionych błędów, obaj po raz kolejny byli jasnym punktem dla amatorów.

Inną sprawą była obrona Buffów.

„Niektórzy z naszych zawodników nie są stworzeni na moment, w którym muszą rozegrać mecz, utrzymać kontrolę, stworzyć blok lub zyskać kolejny jard” – powiedział Deion Sanders. „Nie jesteśmy teraz zbudowani”.

Dla kontrastu, Stanford został do tego stworzony, przynajmniej w piątek. Cardinal pokonał Buffs w drugiej połowie 408-208 jardów, po tym jak w pierwszej połowie został pokonany przez Buffs 324-115. Stanford również wyprzedził Buffs w drugiej połowie 36-7, wymuszając dogrywkę po rzucie z gry Carty’ego z 46 jardów po upływie regulaminowego czasu gry.

„Przyjmiemy to na klatę, bo na to zasługujemy” – powiedział Deion Sanders. „Dwadzieścia dziewięć (punktów). Nigdy wcześniej nie byłem w takim… Nie pamiętam. Odkąd byłem mały, nie pamiętam, jak miałem 29-0 i przegrałem mecz piłkarski”.