18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jeśli porozumienie nie zostanie osiągnięte, Justin Madubuike otrzyma tag franczyzowy

Jeśli porozumienie nie zostanie osiągnięte, Justin Madubuike otrzyma tag franczyzowy

Wygląda na to, że Justin Madubuike nie opuści Baltimore poza sezonem.

Dyrektor generalny Ravens, Eric DeCosta, powiedział, że planuje umieścić znacznik franczyzy na oczekującym defensywie wolnego agenta, jeśli długoterminowa umowa nie zostanie zawarta przed 5 marca, czyli ostatecznym terminem składania wniosków.

„Prawdopodobnie tak” – powiedział DeCosta podczas wtorkowej konferencji prasowej w NFL Scouting Combine w Indianapolis.

Ravens mają czas do 5 marca (tydzień później) na zawarcie długoterminowego porozumienia z Madubuike, zanim będą musieli go oznaczyć. Jeśli go oznaczą, Baltimore będzie miało czas do 15 lipca na zawarcie długoterminowej umowy, ale do tego czasu będą musieli zwolnić miejsce na pułap wynagrodzeń.

Umowa franczyzowa będzie kosztować Ravens 22,1 miliona dolarów w porównaniu z górnym pułapem wynagrodzeń, co wymagałoby większej liczby ruchów mających na celu zmniejszenie limitu wynagrodzeń. Obecnie Ravens dysponują kwotą 16,6 miliona dolarów w ramach limitu wynagrodzeń, Dla każdego powyżej maksimum. Baltimore powinno znajdować się poniżej limitu, gdy 13 marca zostanie otwarta bezpłatna agencja.

Lepsza byłaby umowa, która wiązałaby się z mniejszym górnym pułapem wynagrodzeń na rok 1 i oznaczałaby mniej przesuwania pieniędzy i większe możliwości zatrzymania lub sprowadzenia innych wolnych agentów. DeCosta powiedział, że obie strony nad tym pracują i negocjacje mogą odbywać się w kompleksie.

„Próbujemy osiągnąć porozumienie. Rozmawialiśmy z Justinem” – powiedział DeCosta. „To facet, który swoją grą znalazł się w tym roku w szczęśliwej sytuacji. Miał dla nas fantastyczny sezon. Jest cennym graczem w zespole i mam nadzieję, że uda nam się zawrzeć długoterminową umowę”.