22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Walka Michigan vs Wisconsin: Joan Howard nie jest jedyną stroną, której można winić za wielki sportowy weekend

Walka Michigan vs Wisconsin: Joan Howard nie jest jedyną stroną, której można winić za wielki sportowy weekend

Ten weekend był pierwszym w roku, kiedy koszykówka uniwersytecka oddała scenę sobie bez NFL, jak zawsze. Więc jaka jest wielka historia nadchodząca w ten weekend z NBA w przerwie dla gwiazd i koniec z piłką nożną, aby zadowolić fanów?

Czy znowu jest świetnie? Gonzaga Ujawniono za zdobycie pierwszego miejsca na lutowej liście kandydatów do komisji kwalifikacyjnej? Naprawdę Kasztanowy Poczuj nagłą stratę w FlorydaCo z kolei wstrząsnęło wystrzępionymi nadziejami Gators na mistrzostwa NCAA? Naprawdę Kentucky A Kansas Nadal pojawiaj się jako pretendenci do tytułu, bo inaczej może być Texas Tech Kontynuacja gwiezdnej passy w pierwszym sezonie po opuszczeniu znienawidzonego Chrisa Bearda Teksas?

Oczywiście żadna z tych rzeczy.

Joanna Howard bije Wisconsin Asystent Joe Krabbenhofta w głowie ten Historia jest jednak taka, że ​​ta katastrofa to coś więcej niż atak jednego człowieka na drugiego.

Howard nie jest jedynym winnym brzydkiego spektaklu, który wybuchł pod koniec 15. zwycięstwa Wisconsin, 77-63. Michigan Niedzielne popołudnie.

Howard jest jednym z najlepszych trenerów sportowych w jednym z największych programów sportowych. Tak więc będzie to główna część tej historii, kluczowa część, która prawdopodobnie zostanie ukarana surową karą, jak każdy inny. on musi. to uczciwe. Trenerzy mają być wzorami do naśladowania dla swoich programów, a Howardowi nie powiodło się w tej misji w niedzielę.

Co wydarzyło się w Madison w stanie Wisconsinbyło to zawstydzające przedstawienie, które pogorszyło się, ponieważ, co zdumiewające, Howard nie wycofał swoich działań ani nie przeprosił za to, co zrobił, gdy przemawiał na pomeczowej konferencji prasowej.

„Nie podobał mi się termin, w którym zadzwonili, i jestem z tobą całkowicie szczery” – powiedział Howard. „Myślałem, że w tym momencie nie było to konieczne, zwłaszcza że była to tak wspaniała pionierka”.

Frustracja przeciągnęła się przez niedzielę do Howarda i Michigan, którzy weszli w przełom tego meczu, potrzebując zwycięstwa, aby utrzymać pozytywny stan bańki po jednym z najbardziej rozczarowujących występów w każdym zespole w tym sezonie. Wolverines zajęli 14-11 miejsce w pierwszej dziesiątce przed sezonem. Ale od pierwszego tygodnia było ciężko. Michigan straciło swój dom Seton Hall 16 listopada jej najdłuższą passą zwycięstw były trzy mecze, które zdarzyły się tylko raz. Trzeci rok Howarda był napięty.

READ  Narzekanie na zmiany w ACC: 7 szkół rozważa przyznanie praw. Ale czy mogą odejść?

Odsłonięty nerw został wciśnięty w Madison. Howard powiedział, że to fakt, że „ktoś” go dotknął, „zaostrzył” sytuację. Mimo to, więc nie słyszymy jeszcze żalu Tego rodzaju sceny To był szokujący pokaz arogancji. Jego szef, dyrektor ds. sportu w Michigan, Ward Manuel, wyraźnie się z nim nie zgadza.

Byłoby ważne, aby wiedzieć, co powiedział lub zrobił Krabbenhoft, aby wywołać reakcję Howarda. Nasz materiał filmowy nie wyjaśnia tej części tej historii. Krabbenhoft nie został natychmiast oczyszczony z zarzutów, podobnie jak trener Wisconsin Greg Jard, który jako pierwszy w kolejce do uścisku dłoni dopadł Howarda, gdy trener Michigan próbował go wyprzedzić. Wtedy Howard wskazał na Jareda i dotknął jego pleców. Słowa eskalowały sytuację, a następnie oskarżyły Krabenhofta. Co powiedział Howardowi lub komuś z Michigan, żeby Howard wpadł do środka?

CBS Sports skontaktowało się z Krabbenhoftem, aby wyjaśnić jego rolę w tej sprawie; Zawieszenie zostało przełożone z szacunku dla Jareda i dyrektora sportowego Wisconsin, Chrisa McIntosha.

„Nie ma miejsca i nie ma miejsca na takie zachowanie w żadnej konkurencji, nie mówiąc już o Wielkiej Dziesiątce”, powiedział Macintosh w oświadczeniu dla mediów. „Wielka dziesiątka jest dumna ze sportowej rywalizacji. Wielka dziesiątka jest dumna z tego, że reprezentuje klasę. To się nie wydarzyło dzisiaj”.

Winni są trenerzy obu drużyn. Wisconsin chce umieścić wszystko na Michigan, ale to nie mówi całej historii. Wielu dorosłych zachowuje się jak nastrojowe dzieci w niedzielne popołudnia.

„Szybkie i odpowiednie postępowanie dyscyplinarne” pochodzące z Wielkiej Dziesiątki, w oświadczeniu ligowym.

Jeśli chcesz wiedzieć, od czego tak naprawdę to się zaczęło, cóż, czytelniku, nie będzie zaskoczeniem, gdy dowiesz się, że winę ponosi twoje ego. Kilku trenerów, którzy rozmawiali w tle z CBS Sports w niedzielę, powiedziało, że to śmieszna mieszanka męskości i dumy, która rozpaliła mecz o to fiasko.

Gdyby Howard nie powiedział swoim graczom, aby naciskali całe boisko, jeśli Jared nie poprosiłby o czas na odpowiedź na tę prasę, nic z tego by się nie wydarzyło. „Kod gry” lub jakiś nonsens nie był w tym przypadku przestrzegany, więc obaj trenerzy wczuli się w swoje uczucia.

READ  Bengals kończą sezon Bills z udziałem Dammara Hamlina

Z grą w ręku — Wisconsin prowadził dwucyfrowo na mniej niż 25 sekund przed końcem — Howard postanowił utrzymać tempo i kazać swoim kumplom strzec 94 stóp przed borsuczymi rezerwami, którzy mieli swój czas na śmieci. Nieskuteczny. Zarośla nie były przystosowane ani przystosowane do ich obsługi.

Na studiach możesz ustawić limit czasu i zresetować 10-sekundowy zegar, aby ominąć oś czasu piłki na środku boiska. Właśnie dlatego zadzwonił — żeby zrekompensować presję i przestawić zegar — powiedział Jared. To prawo Howarda do drukowania, a prawo Jareda do proszenia o wytchnienie, aby przeciwdziałać natychmiastowym skutkom tej prasy.

Cholerny wynik meczu to 76-61, na mniej niż 20 sekund przed końcem. Co my tu do diabła robimy?

Rozumowanie Howarda, że ​​jest zły na jaskinie jako takie. Jeśli uważał, że czas na przerwę jest niepotrzebny, ponieważ mecz został już rozstrzygnięty, dlaczego w ogóle naciskał?

Tak więc obaj trenerzy dostosowują się do formowania linii uścisku dłoni. Howard czuł, że musi powiedzieć Jaredowi, że nie jest szczęśliwy. Howard rozpoczął kłótnię od komentarza, który musiał upewnić się, że usłyszy Jareda.

„Zapamiętam to” – powiedział Howard w powieściach swoich i Jareda.

Jared mógł pozwolić Howardowi powiedzieć spokój i wysadzić go w powietrze. Musi to mieć. Ale zatrzymał Howarda i popełnił błąd, kładąc ręce na koledze z drużyny.

Aby usłyszeć, jak Jared to mówi, zamierzał wyjaśnić Howardowi, jak resetuje 10-sekundowy zegar. W umyśle Jareda, Howard – który mieszkał w NBA, dopóki nie dostał pracy w Michigan niecałe trzy lata temu – mógł nie zdawać sobie sprawy, że na studiach obowiązuje inna zasada. Ale to nie daje Howardowi wystarczającego uznania.

Co więcej, czy Phil Martelli, który trenuje od dziesięcioleci i jest głównym doradcą Howarda, nie zgłosiłby tego Howardowi podczas przerwy? Ponadto Jared również był szybko podekscytowany. Błysnął z tej prasy. Nie jest to bez wady, ponieważ prawie nie smaruje sytuacji.

READ  Trener Michigan Mike Hart wraca do Ann Arbor, oczy wracają na drużynę

I od tego momentu kłótnia zamieniła się w hałas. Krabbenhoft dostał tę kombinację (aby chronić Jareda? Jego graczy? To nie jest jasne). Howard został włączony i wtedy gracze zaczęli się kłócić.

Mogło być gorzej. Gracze z Michigan Musa Diabat Widać Terrence’a Williamsa rzucającego rękami. To samo dotyczy Wisconsin Jahkobi Neith. Wszystkie prawdopodobnie zostaną zawieszone. Pracownik ze stanu Wisconsin wykorzystał tę chwilę, aby wdrożyć afirmację — być może do tego stopnia, że ​​przez lata praktykował ją w wielu lustrze — „Klips na krocze” D-Generation X, który zagości w historii.

Howard zareagował w ten sam sposób, ale nie bez precedensu. Trzeba było uniemożliwić mu ściganie go Maryland Trener Mark Turgon podczas zeszłorocznej Big Ten. Nie został za to skomentowany. Do tego będzie. Wiele gier. Gdyby to trwało do końca sezonu, byłoby dobrze.

Niektórzy wzywają do zwolnienia Howarda. Administracja Michigan może robić, co chce, ale prawdopodobnie byłby to krok za daleko. Howard nie potrzebuje i nie zasługuje na zwolnienie za to, co zrobił. Z pewnością dojdzie do kolejnego takiego incydentu. Dwie konfrontacje w ciągu dwóch lat to nie do końca trend, ale też nie jest to dobry znak. Na uniwersytecie, sport nigdy więcej tego nie będzie miał.

Dwie rzeczy mogą być prawdziwe na raz. Można śmiało powiedzieć, że gdyby nie dogonił Howarda Krabbenhofta, sytuacja nie okazałaby się największą wiadomością w tym sporcie w niedzielę, która obejmowała także NBA All-Star Game, Daytona 500 i Genesis Invitational. Niewłaściwe jest również umieszczanie każdego błędu w walce wyłącznie na Howardzie.

Jeśli Wielka Dziesiątka poradzi sobie z tym tak, jak powinna, to wina i kary spadną nie tylko na stopy Howarda.