16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

LeBron James mówi, że drzwi nie zostały zamknięte po powrocie do Cavaliers, ale zamierza zagrać ostatni sezon ze swoim synem Bronnym

LeBron James mówi, że drzwi nie zostały zamknięte po powrocie do Cavaliers, ale zamierza zagrać ostatni sezon ze swoim synem Bronnym

James Lebronpoza czymś bardzo zaskakującym, będzie członkiem Los Angeles Lakers Do końca przyszłego sezonu. Jego obecna umowa wygasa po 2022-23, ale potem? Nic nie jest gwarantowane, a jeśli do tego czasu Lakers nie poprawią znacząco swojego składu, James będzie miał wiele powodów, aby rozważyć alternatywy. Jedna wspólna teoria? Powrót do jego oryginalnego zespołu.

ten Kawalerowie z Cleveland idź z Girlanda DariuszaA Garrett Allen A Evan Mobley, a kiedy James został wolnym agentem w 2023 r., obecnie mają maksymalną powierzchnię osłony. Czy James mógłby odbyć ostatnią przejażdżkę z zespołem Cleveland? – Drzwi się za tym nie zamknęły – powiedział James. Jason Lloyd z The Athletic Sobota po treningu drużynowym gwiazd. „Nie mówię, że wracam i gram, nie wiem. Nie wiem, co przyniesie moja przyszłość. Nie wiem nawet, kiedy jestem wolny”.

Jeśli James zdecyduje się zbadać wolną agencję w 2023 roku, Cleveland będzie oczywistym celem podróży. Zna organizację. Cavaliers mogliby zapłacić mu godziwą wartość rynkową, a to dałoby mu szansę na rywalizację o mistrzostwo. Jednak James wydaje się być bardziej skłonny do zmiany drużyn w 2024 roku. Wtedy jego syn Bronny zostaje usunięty na rok z liceum i, zgodnie z aktualnymi zasadami NBA, kwalifikuje się do draftu NBA. W tym samym wywiadzie James potwierdził, że planuje rozegrać swój ostatni sezon w drużynie syna.

„Mój ostatni rok będzie bawił się z moim synem” – powiedział James. „Gdziekolwiek jest Bronny, tam właśnie będę. Zrobię wszystko, by bawić się z moim synem przez rok. W tym momencie nie chodzi o pieniądze”.

James trzykrotnie zmieniał drużyny w wolnej agencji i chociaż w różnych punktach spotkał wiele drużyn, cała liga nie dała żadnych wskazówek, czy rozważa grę z nimi. Dzięki wiadomości, że jest zaangażowany w grę ze swoim synem, wszystkie 30 drużyn NBA może teraz naprawdę poczuć, że mają szansę zdobyć jednego z najlepszych graczy wszechczasów ze zniżką.

Oczywiście jest jeszcze czas na zmiany. NBA może zmienić swoje statystyki solo i wcześniej wprowadzić Jamesa Jr. do draftu. Może też chcieć spędzić kilka sezonów na studiach, opóźniając przejście ojca na emeryturę. Na razie możemy tylko powiedzieć, że mamy jaśniejszy obraz tego, jak będzie wyglądał teraz koniec kariery LeBrona, niż kiedykolwiek wcześniej.

READ  Caitlin Clark została wybrana przez Indiana Fever z numerem 1 w drafcie WNBA 2024