16 kwietnia, 2024

Sophia Hartley Edward Little / Levitt / Polska przecina St. Domes / Gray-NG / Windrobe / Manmouth

AUBURN – Na początku tego sezonu Edward Little / Levitt / Polish Red Hornets miał talent do wcześniejszego wyróżniania przeciwnika.

Środowy „mecz szosowy” nie był inny, z wygraną 4-2 kobiet w hokeju na norweskim Savings Bank Arena przeciwko St Domes / Gray-New Clochester / Winthrop / Manmouth Saints. Napastnik Sophia Hartley zdobyła dwa gole w zwycięstwie.

Trenerka Red Hornets, Dana Proup, powiedziała: – Na początku roku mieliśmy kilka bramek na początku roku.

Hartley otworzył wynik dla Red Hornets (2-1) i objął prowadzenie 1:0 w pierwszej tercji.

„To było świetne (strzelenie pierwszego gola)” – powiedział Hartley. „To wzmocniło całą naszą energię; potrzebowaliśmy go (cel), aby wstać.

Sofia Costagna, która asystowała przy bramce Hartleya, oddała następnie uderzenie z lewego punktu w kierunku bramki. Saints myślał, że bramkarz Aubrey White obronił, ale tempo Bucka skoczyło 2-0 z resztą tercji od 2:30 do linii bramkowej.

„Nasze dziewczyny potrafiły przenosić młode, były dziś piękne. Nie wykorzystaliśmy ich wszystkich, ale dostaliśmy je, gdy tego potrzebowaliśmy” – powiedział Perup.

Trener Saints Paul Kozellin powiedział, że jego dziewczyny grały lepiej w pierwszych 15 minutach meczu, pomimo opóźnień na tablicy wyników.

„Wtedy myślałem, że kontrolujemy grę” – powiedział Kozlin. „Mieliśmy nadzieję, że uda nam się do tego wrócić. Budujesz swoją drogę, zdobywając jeden, potem dwa. Potem przechodzisz na trzeci poziom.

Sześć minut po drugiej tercji Bella Webster odbiła dobicie, aby umieścić Świętych (0-4) na pokładzie strzałem George’a Davidsona.

W międzyczasie obaj bramkarze pokazali świetną grę. Po pierwsze, ten, który uratował wielkiego nietoperza, był biały. Buck wszedł w pomoc, a napastniczka Saints Emma Roy, która wyszła z pola karnego, podzieliła się. Bramkarz Red Hornets, McKenzie Horton, przygotował się i wykonał nietoperzową obronę.

READ  Pociągi w Polsce należą do najtańszych w Europie

„To ogromna oszczędność” – powiedział Perup. „Roy jest niebezpiecznym graczem; Zdecydowanie ją obserwowaliśmy.

Święci zremisowali 2-2, gdy Horton próbował schronić linię bramkową, ale West Duffy zablokował tył siatki na trzy minuty przed końcem drugiej tercji.

Red Hornets ponownie objęli prowadzenie, gdy Kylie Schupknardy wyszła z lewego koła w miejsce czekającego Hartleya. Hartley wykorzystał podanie w czwartej minucie trzeciej tercji.

„Myślę, że jest bardzo duży, ponieważ dał nam prowadzenie” – powiedział Hartley o bramce. „To już nie jest gra 2-2; Musimy być dobrzy w bezpieczeństwie (resztę drogi).”

W ostatniej minucie, po ściągnięciu bramkarza, Webster wyprzedził Hortona i zmusił Bucksa do wyrównania meczu. Sędziowie szybko go odrzucili.

„Nie widziałem tego, powiedziałem sędziemu, żeby przyjechał, ale oni nie przyszli” – powiedział Kozlin.

Goselin dodał, że Webster powiedział mu, że Buck przekroczył granicę.

Spuknardy uderzył w znacznik ubezpieczenia na 19 sekund do końca gry.

Czerwone Szerszenie nie zdobyły punktów w czterech grach o władzę, a Święci nie otrzymali gry o władzę.

W wygranej Horton wykonał dziewięć rzutów obronnych, a białe zatrzymały 23 strzały.

„Myślę, że obaj bramkarze grali dobrze; „Zrobili kilka ważnych oszczędności w kluczowych momentach” – powiedział Kozlin. „Utrzymywali mecz blisko obu stron, więc był to fajny mecz do oglądania i grania.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.