4 maja, 2024

Real Madryt pokonał Juventus w swoim pierwszym zwycięstwie w przedsezonowej trasie po Stanach Zjednoczonych

Real Madryt Pokonany Juventus 2-0 sobotni wieczór w Rose Bowl w Pasadenie w Kalifornii z golami Karim Benzema A Marco Asensio.

Benzema zdobył potężną karę, aby przełamać impas w otwieranie połowy.

Francuz strzelił gola w pierwszych chwilach meczu, ale Cel nie był dozwolony Z powodu wyraźnego naruszenia przypadków włamań.

Nie było potrzeby VAR Interwencja, w której sędzia asystent był pewien nielegalnej pozycji Benzemy.

Benzema otworzył wynik w 19. minucie, kończąc lodowaty z kara punktowa.

Sędzia następnie przyznał rzut karny Realowi Madryt Winicjusz Junior. Od tyłu wewnątrz pudełka.

Real Madryt wygrał swoje pierwsze zwycięstwo przed rozpoczęciem sezonu

Real Madryt zdominował posiadanie piłki, gdy pierwsze 45 minut zbliżało się do końca, a jedyny poważny mecz Juventusu był grzecznościowy. Leonardo Bonucciktórego rzut wolny przebił poprzeczkę.

Pomocnik Juventusu Juan Cuadrado wymiana Anioł Di Maria Na początek drugiej połowy, gdy Argentyńczyk nie zdołał wywrzeć wpływu na swoją byłą drużynę.

W 63. minucie trener Realu Madryt Carlo Ancelotti Dokonał 11 zmian, w tym Asensio zajął jego miejsce Federico Valverde.

po pięciu minutach, Jezus Vallejo Znalazł Asensio w polu karnym, aby łatwo trafić w bramkę, dzięki czemu Real Madryt miał dwa gole do przodu.

Real Madryt nie wygrał przedsezonowej trasy po Stanach Zjednoczonych, przegrał z FCB i podłącz go Klub AmerykaPrzed pokonaniem Juventusu.

READ  Messi nie jest obecny, a Beckham zostaje wygwizdany, gdy mecz Interu Miami w Hongkongu kończy się katastrofą