2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pożegnanie z nagrodzonym Emmy „Westworld”, nieszczęsnym Dzikim Zachodem

Pożegnanie z nagrodzonym Emmy „Westworld”, nieszczęsnym Dzikim Zachodem

HBO wyciągnęło wtyczkę ze swojego „Westworld”, Zdobywca nagrody Emmy Dramat science fiction po premierze czwartego sezonu.

Serial telewizyjny obraca się wokół sztucznego parku rozrywki, do którego bogaci ludzie przyjeżdżają, aby przeżyć wolną od ryzyka przygodę na sztucznym Dzikim Zachodzie.

Anulowanie serii nastąpiło niecałe trzy miesiące po zakończeniu czwartego sezonu w sierpniu. Wśród personelu byli Anthony Hopkins, Evan Rachel WoodEd Harris, Jeffrey Wright, Aaron Paul i Thandwe Newton.

Newton otrzymał nagrodę Emmy 2018 dla najlepszej aktorki drugoplanowej, a serial otrzymał ponad 50 nominacji i zdobył dziewięć nagród telewizyjnych Akademii.

W piątkowym oświadczeniu HBO podziękowało twórcom serialu i producentom wykonawczym Jonathanowi Nolanowi i Lisie Joy za zabranie widzów w „oszałamiającą podróż, podnosząc poprzeczkę na każdym kroku” i pozdrowiło „niezwykle utalentowaną” obsadę i ekipę.

W październiku Nolan powiedział The Hollywood Reporter, że ma nadzieję, że HBO zamówi piąty sezon na zakończenie serialu, który zadebiutował w 2016 roku jako sukces telewizyjny dla kanału telewizji kablowej. Oglądalność spadła w trzecim sezonie i ponownie w czwartym sezonie.

Podobnie jak film z 1973 roku, który ją zainspirował, również zatytułowany „Westworld”, serial był początkowo osadzony w parku tematycznym w stylu zachodnim, który pozwalał gościom realizować swoje fantazje za pomocą androidów. Program później rozszerzył się na sztuczną inteligencję kontra ludzki globalny konflikt.

„Byłem zaszczycony, że mogłem opowiedzieć te historie o przyszłości świadomości – ludzkiej i poza nią – w krótkim czasie, zanim cesarze AI powstrzymali nas przed tym” – powiedział w oświadczeniu Nolan i Joy’s Kilter Films.

Codzienny biuletyn Sabah

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Turcji, jej regionie i na świecie.

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Rejestrując się, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania i Politykę prywatności. Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

READ  William i Kate świętują rocznicę śmierci królowej w Pembrokeshire