13 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mem Spider-Man przygotowany przez Toma Hollanda, Tobeya Maguire'a, Andrew Garfielda - The Hollywood Reporter

Mem Spider-Man przygotowany przez Toma Hollanda, Tobeya Maguire’a, Andrew Garfielda – The Hollywood Reporter

Oni już to zrobili!

Tom HollandA Tobey Maguire A Andrzej Garfield Odtwórz klasyczną animację człowiek Pająk mema, który pojawił się w mediach społecznościowych w środę, aby ogłosić datę premiery cyfrowej i 4K numer droga Strona główna.

„Oczywiście dostaliśmy mema” – napisał na Twitterze oficjalny człowiek Pająk Konto filmowe z datami domowych ogłoszeń wideo.

Mem z kreskówek z lat 60. to dwóch Spider-Men wskazujących na siebie w odcinku, w którym złoczyńca wciela się w Spider-Mana. Mem był używany przez lata do kilku celów, a Hipokryzja została opisana jako jedna z najpopularniejszych. Czasami mem przedstawia trzech ludzi-pająków. Jest chwila w numer droga Strona główna To tutaj trzy postacie Spider-Mana odwołują się do siebie na cześć memu, ale nie jest to idealne odtworzenie, jak ta opublikowana w środę w celu wydania domowego.

Nie trzeba dodawać, że mem był wielkim hitem, był retweetowany ponad 10 000 razy w ciągu kilku minut od opublikowania.

Jeśli chodzi o Człowiek Pająk: numer droga Strona głównaPionier podziwiać Rozdział Cinematic Universe pojawi się na platformach cyfrowych 22 marca, a na 4K UHD i Blu-ray 12 kwietnia. Nie ma miejsca na dom Zobaczył więcej zakupów przedpremierowych niż jakikolwiek inny tytuł w historii Vudu Fandango, przewyższając zakupy próbne dla Avengers: Koniec gry.

ten SonyMarvel stał się najbardziej dochodowym filmem epoki pandemii z 1,83 miliardem dolarów na całym świecie i wciąż rośnie. Film Spider-Man stał się jak dotąd najbardziej dochodowym. Jest to również szósty najbardziej dochodowy film wszechczasów na świecie. W kraju film jest trzecim najbardziej dochodowym filmem wszechczasów.

numer droga Strona główna Zdobył wiele nagród i był nominowany do Oscara za najlepsze efekty wizualne.