2 maja, 2024

Polska wygrywa kluczowe NE-8 nad Struthers |  Wiadomości, sport, praca

Polska wygrywa kluczowe NE-8 nad Struthers | Wiadomości, sport, praca

Staff Photo / Neal Madhavan Sarah Forsyth z Polski (z lewej) uderza za trzy punkty nad Faith Stellato (z prawej) podczas poniedziałkowej strzelaniny na Struthers Fieldhouse. Forsyth zdobył dziewięć punktów w wygranym 60:44 meczu Polski ze Struthersem.

Struthers – 22 grudnia starły się drużyny Struthers i Poland, ale Bulldogs wygrali.

W tym momencie obie drużyny wydawały się wyrównane – obie dobrze broniły i dobrze strzelały piłką, ale Polska ostatecznie strąciła parę rzutów wolnych, aby wyciągnąć zwycięstwo.

Było to jednak na początku rozgrywek konferencyjnych, a poniedziałkowe spotkanie miało zupełnie inny przebieg, po tym jak obie drużyny prawie zakończyły zmagania w sezonie zasadniczym.

Mając kontrolę nad wyścigiem Konferencji Północno-Wschodniej 8 i tylko dwa mecze konferencji do końca sezonu zasadniczego, Polska od początku do końca pokonała Struthers 60-44 i zajęła pierwsze miejsce w tabeli.

„Powiedziałem im, że to było jak ośmiorundowa walka”. – powiedział trener reprezentacji Polski Nick Blanch. „Co cztery minuty w każdej kwarcie musieliśmy wychodzić i stawić czoła burzy. Wiedzieliśmy, że będzie głośno i intensywnie. Wiedzieliśmy, że Struthers to dobra drużyna strzelecka, a Chloe (Nader) wypadła z 36-punktowego występu Moją wielką rzeczą było… Przejrzyjmy pierwsze cztery minuty i idźmy dalej, dzieciaki wykonały dziś dobrą robotę.

Bulldogs odpowiedzieli na wezwanie Blanche, dostarczając wczesne sianokosy i powalenie w pierwszej połowie, robiąc to na obu końcach parkietu.

Polska zdobyła 22 punkty w pierwszej kwarcie, trafiając 8 z 12 rzutów. Następnie w defensywie Bulldogs ograniczyli Wildcats do dwóch punktów w drugiej kwarcie (1 na 14 z parkietu) w drodze do 26-punktowej przewagi po pierwszej połowie.

„Nie odwołujemy się do strzałów”. – powiedział trener Struthers, Bill Nieder. „Mieliśmy kilka wcześnie, ale czapki z głów przed (Polską) wykonali dobrą robotę w obronie i kazali nam trochę nad tym popracować. Czasami myślałem, że nie byliśmy cierpliwi i nie pracowaliśmy wokół piłki, aby uzyskać dobre wyniki wygląda.

READ  Polska rozważa drastyczne środki, aby poradzić sobie z „eksplozją” COVID

Od czasu jego 36-punktowego występu przeciwko Girardowi w czwartek, Polska trzyma Chloe w ryzach, zdobywając 14 punktów w zaledwie 3 z 18 rzutów, w tym tylko dwa w pierwszej połowie.

Wildcats byli odporni i wyszli z odnowionym poczuciem celu, zdobywając 32 punkty w drugiej połowie po przerwie pomimo deficytu do przerwy.

„Rozmawialiśmy o przejęciu jednej własności na raz”. Bill mówił o obliczu dużego deficytu. „Niezależnie od tego, czy chodzi o zatrzymanie, czy dobre posiadanie piłki w ataku, musisz próbować. Ale musisz być bardziej agresywny, ponieważ jest ciężko. Nadal musisz iść na pełne boisko i trochę naciskać piłkę. Kiedy to robisz, dobrze zespoły cię wystawiają i dobrze wyglądasz, a (Polska) wykonała dobrą robotę.

Marie Brandt, która niosła ładunek ofensywny dla Polski, miała 22 punkty do prowadzenia Bulldogs.

W pierwszej połowie Brand był agresywny przy piłce, wjeżdżając na linię i docierając do linii rzutów wolnych, podczas gdy w drugiej połowie znacznie ułatwił Bulldogs posługiwanie się piłką i poruszanie nią. , jednocześnie wykorzystując kilka otwartych stylizacji.

„Nie dba o to, co robi na parkiecie, to czyni ją wyjątkową”. — powiedziała Blanka. „Ona nie przychodzi tutaj, żeby patrzeć na tablicę wyników. Mary Brandt jest równie zadowolona z jednego punktu, jak z 30 punktów. …Jest jednym z tych dzieciaków, które po prostu wydają się bez względu na wszystko, dobry dzień czy zły dzień – dobry dzień, zły dzień, stawia całą stopę do przodu, a te dzieciaki się tym żywią. Nie wie, jakie są statystyki, jeśli mam być z tobą szczera, i to czyni ją świetną koleżanką z drużyny, ponieważ jest tutaj dla drużyny i może mniej troszczyć się o siebie.

Dzięki wygranej Polska poprawiła się do 15-3 i 11-1 w północno-wschodniej 8-ce i jest sama w tabeli z przewagą jednego meczu nad Struthers, który spadł do 13-7 w klasyfikacji generalnej i 10-2 w konferencji. Następnym wydarzeniem dla Bulldogs jest wycieczka do Hubbard w czwartek, podczas gdy Wildcats będą gościć Nilesa w czwartek.