28 marca, 2024

Piłka nożna w niedzielę wieczorem: Steelers podtrzymują nadzieje na play-off dzięki późnemu przyłożeniu, wygrywając 16-13

Obrazy Getty’ego

Steelers walczyli o życie w play-offach. Kruki walczyły o przeżycie w wyścigu AFC North.

Walka obronna zeszła do korpusu, z Nagy’ego Harrisa Złapanie podania na przyłożenie 10 jardów od Kenny’ego Becketta Na 56 sekund przed końcem Steelers wygrali 16:13.

Steelers osiągnęli 8-8 i pozostali przy życiu, chociaż potrzebowaliby pomocy, aby dostać miejsce do cumowania. Zaczęli sezon 2-6. Kruki spadły do ​​10-6, dając Bengals szansę na wygraną w poniedziałkowym meczu.

Wrony pospieszne krawędzi Jasona Pierre’a Paula Pickett prawie został zwolniony na trzecim i ósmym miejscu przez Baltimore 10, ale rozgrywający Steelers uwolnił się, przetoczył w lewo i wykonał idealne podanie do Harrisa, który miał Rochuana Smitha zasięg. Przyłożenie Harrisa zakończyło serię 40 kolejnych posiadania przez obronę Baltimore, nie pozwalając na home run przyziemienia.

Pickett miał kolejne duże zagrania w 11-playowej, 80-jardowej, łączącej grze Pata Freermutha na 20 jardów i Stephena Simsa przez 28 jardów, aby ustawić Steelers na pozycji do zwycięstwa.

Wrony, mając po swojej stronie czołowego strzelca ligi, miały mnóstwo czasu, aby zbliżyć się do bramki. Ale Minka Fitzpatrick Sprzeciwiłem się Tylera Huntleya na dedykowanej przepustce DeMarcusa Robinsona 13 sekund temu.

Pierwsze trzy punkty zdobyli Steelers Chrisa Boswella Rzuty z gry z 21, 51 i 33 jardów. Spudłował próbę z 48 jardów, kopnięty z pionu, po spudłowaniu dwóch w zeszłym tygodniu.

Ravens objęli prowadzenie 10-3 po pierwszej połowie, gdy Huntley złapał 7-jardowe podanie przyłożenia do Możliwy Izajasz Na siedem sekund do końca drugiej kwarty.

podążał Camerona HaywardaNiepotrzebna kara za brutalność na 11 sekund przed końcem meczu. Stalowcy przestają JK Dobbinsa Skrócił linię, aby zyskać na trzecim miejscu, zanim Heyward zrobił wszystko, gdy obie drużyny walczyły o kopiec.

READ  Deion Sanders: Travis Hunter to przyszły wybór nr 1, elitarny gracz NFL zarówno w CB, jak i WR.

Kruki objęły prowadzenie 13-3 na 51 jardach Justina Tuckera Gol z gry na 9:31 do końca trzeciej kwarty, ale znowu nie zdobyli gola.

Pickett trafił 15 z 27 na 168 jardów i przyłożenie, podczas gdy Huntley był 14 z 21 na 130 jardów z przyłożeniem i przechwyceniem. Wrony wąski koniec Marka Andrewsa Dziewięć chwytów na 100 jardów.

Harris miał 22 prowadzących na 111 jardów i złapał dwa podania na 12 jardów i zwycięzcę gry.