22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

David Blough z Cardinals będzie 64. NFL rozpoczynającym QB w 2022 roku

Tempe, Arizona. – W kolejnym zwrocie tygodnia, rozgrywający Arizona Cardinals Davida Plouffe’a Zamiast tego wystartuje w niedzielę przeciwko Atlanta Falcons Colta McCoya— powiedział w piątek trener Cliff Kingsbury.

Decyzja o odsunięciu McCoya od „mnóstwa ostrożności” zapadła po tym, jak McCoy doświadczył dodatkowych objawów wstrząsu mózgu po czwartkowym treningu.

Blow i Raiders z Las Vegas Jarretta Stidhama Zostaliby 63. i 64. startującymi rozgrywającymi w meczu NFL w tym sezonie, remisując rekord bez strajku ustanowiony w 2007 roku. Jedynym innym sezonem NFL z większą liczbą startujących rozgrywających był 1987, kiedy było 87 różnych starterów.

Tylko 11 z 32 drużyn NFL miało pierwszego rozgrywającego w tym sezonie. Na drugim końcu spektrum Cardinals w niedzielę zremisują z Los Angeles Rams jako najlepsi QBs w tym sezonie z czterema.

Blow, który został podpisany 14 grudnia, dowiedział się w piątek rano, że będzie kręcił piłkę w Atlancie Śledzenie Maxorleyaktóry rozpoczął niedzielną porażkę z Tampa Bay Buccaneers.

Kingsbury powiedział, że da mu szansę oceny Bluff przed wyborem między McSorleyem a Blue w finale sezonu przeciwko San Francisco 49ers.

Blue powiedział, że przesłuchanie, które zamierza rozpocząć, „było prawdopodobnie szokujące”. Zadebiutuje po raz pierwszy od 2019 roku, kiedy z Detroit Lions osiągnął wynik 0-5 i nie rzucił podania w meczu od 2020 roku.

„Nigdy nie wiesz, ile masz szans w tej lidze, a będąc w stanie tu stanąć po tym, jak trafiłem tutaj kilka tygodni temu, jestem podekscytowany, że mogę zmarnować te szanse i dać tym facetom wszystko, co mam” – powiedział Blue.

READ  50-punktowa noc LeBrona, Bernard King poza księgami rekordów

Zapytany, jak McSorley przyjął tę wiadomość, Kingsbury powiedział: „Jest konkurentem”.

Plouffe powiedział, że wspólny koordynator podań i trener rozgrywających, Cam Turner i Kingsbury, pracują z nim, aby nauczyć go ataku i czuje się „wygodnie” idąc na niedzielny mecz.

„Wykonał naprawdę dobrą robotę w tym tygodniu” – powiedział Kingsbury. „Więc upewnimy się, że zaprojektujemy scenariusz dla rzeczy, w których czuje się dobrze, pozwólmy mu odejść i spróbować grać szybko i wykonać na wysokim poziomie”.

Blough, który pochodzi z Carrollton w Teksasie, powiedział, że dorastał obserwując, jak Texas Tech przeprowadza atak Air Raid, ale nigdy nie miał okazji w nim zagrać.

„Jako rezerwowy w tej lidze musisz przygotować się tak, jakbyś miał grać, a potem iść i wykonywać swoją pracę” – powiedział Plouffe. „Na każdym przystanku po drodze mniej więcej wierzę, że nadarzyła się taka okazja i musisz pokazać, że jesteś przygotowany i poradzisz sobie w takich sytuacjach”.

Jednak Blough może być bez jednego z głównych celów kardynałów w niedzielę. szeroka przyszłość DeAndre Hopkinsa Ćwiczenia pozostawione przed open zakończyły się czymś, co Kingsbury nazwał „małym problemem z kolanem”.

Oczekuje się, że Arizona podejmie w sobotę decyzję, czy Hopkins zagra przeciwko Falcons.